Bijušais Jēkabpils mērs pārsūdz spriedumu

© Kaspars Krafts f64

Bijušais Jēkabpils mērs un pašreizējais pašvaldības deputāts Leonīds Salcevičs pārsūdzējis Rīgas pilsētas tiesas spriedumu, ar kuru viņš atzīts par vainīgu basketbola kluba "Jēkabpils" gada pārskatu viltošanā un sodīts ar 23 400 eiro naudas sodu, noskaidroja aģentūra LETA.

Iepriekš ziņots, ka prokuratūras ieskatā Salcevičs, būdams basketbola kluba "Jēkabpils" valdes priekšsēdētājs, kluba interesēs viltoja gada pārskatus saistībā ar menedžmenta pakalpojumiem ar uzņēmumu SIA "Science House 5", kas jau vairākus gadus ir likvidēts.

Prokurors Kristaps Radkēvičs Latvijas Televīzijai norādīja, ka tika izrakstīti fiktīvi rēķini. Runa ir par līgumiem 18 000 eiro apmērā 2019. gadā un 48 000 eiro 2020. gadā. Gada pārskatu iesniegšana notikusi laikā, kad Salcevičs bija arī tā laika finanšu ministra Jāņa Reira (JV) padomnieks.

Pērn septembrī Latvijas Televīzija vēstīja, ka Salcevičs atzinis vainu šajā krimināllietā.

Latvijas Televīzijai zināms, ka Salcevičs ir iesaistīts vēl kādā kriminālprocesā, kuru patlaban izmeklē Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas nodaļa. Ņemot vērā, ka vēl notiek izmeklēšana, policija plašākus komentārus nesniedz.

Video