Bijušais Jēkabpils mērs un pašreizējais pašvaldības deputāts Leonīds Salcevičs pārsūdzējis Rīgas pilsētas tiesas spriedumu, ar kuru viņš atzīts par vainīgu basketbola kluba "Jēkabpils" gada pārskatu viltošanā un sodīts ar 23 400 eiro naudas sodu, noskaidroja aģentūra LETA.
Visi lietā iesaistītie tiesneši, kuri lūdza tiesu izvērtēt valdības noteikto pienākumu vairāku sfēru darbiniekiem obligāti vakcinēties pret Covid-19, ir iesnieguši apelācijas sūdzību, apliecināja Administratīvajā rajona tiesā.