Komentāri / Elīna Siliņa: Uzskatu sevi par koalīcijas iekšējo opozicionāri
 

39 komentāri

KKimi
Siliņas kundzes tekstu tulkojums pēc būtības: "Spogulīt, spogulīt, saki man tā -- kura virs Zemes visskaistākā?"
4.aprīlis 2012, 8:30 Atbildēt
dd
Kas par kundzi,tipiska vecene kuru vajag ziepēt,ziepēt,ziepēt...Tad tādas muļķibas negvelzīs.
4.aprīlis 2012, 14:44 Atbildēt
uurciks
Siliņas kundzes un viņas partijas biedru "āža kāja" tā vien izlīda ārā - jādod iespēja darboties mazajiem uzņēmumiem naudīgajās sfērās - tajā pašā ceļu remontā un uzturēšanā. Hm...gribētos vērst uzmanību uz to , ka šī ir nozare, kura apkalpo valsts pasūtījumu, tātad, lai tiktu pie pasūtījuma (naudas) primāri jābūt politiskiem "galiem" ne savai ceļu būves tehnikai, meistariem utt....
Privatās partnerības patieso seju mēs varam uzskatāmi vērot fotoradaru pasākuma realizācijā. Sakiet vēl ka mēs, šīs valsts pilsoņi, esam ieguvēji no šādas privātās partnerības.
4.aprīlis 2012, 8:51 Atbildēt
ffui
es uzskatu olšteina šešķorkas par... (cenzēts) lol

šie politiskie līķi vairs nesmirdēs saeimā tulīt pēc saeimas atlaišanas šoruden
4.aprīlis 2012, 9:12 Atbildēt
sstarp citu
tas, ka zatlers ņēma sarakstā kampara puisiiti olšteinu vien jau parāda ZRP galīgo degradāciju. Vienīgais , ko olšteinam jādara - jāliecina KNAB un pec tam uz tiesu un, iespējams, jāsēž. ne jau saeimā
4.aprīlis 2012, 9:22 Atbildēt
ffakts
Pati atbalstīji budžetu, kurš neesot labs. Tad noliec mandātu un lasies!!!
4.aprīlis 2012, 9:28 Atbildēt
mmmaarrtt
Nodevēji ir nodevēji. Parasti nodevēji ir vajadzīgi sava netīrā darba paveikšanai. Pēc tam ir vēlēšanās tikt no viņiem vaļā. Savā pulkā viņus negribēs ņemt neviens , jo tautā nodevēji nav cienīti nekad. Pašiem galvās ir Toričelli tukšums un pilna pakaļa ar ambīcijām . Tipisks skolnieciskums . Šestjorkām sava elektorāta nav un nebūs . Seši jauni cilvēki ir sačakarējuši visu savu dzīvi
Žēl
4.aprīlis 2012, 9:52 Atbildēt
ddihlafs
Juus taa strikti-nodeveeji....a man gribeetos pajautaat;,,Vai veel atceraties JL NODEVIIBU attieciibaa pret pensionaariem ,vai jau esat aizmirsus'i.''
4.aprīlis 2012, 10:10 Atbildēt
DDr.med.Mengele
Eliiiiina, nu atslābsti taču! :)
4.aprīlis 2012, 14:22 Atbildēt
RRīta Rasa
Ja Siliņas kundze rekomendē kaunēties no nabadzības, tad tas ir pretrunā gan ar Bībeli, gan par deputātu un valdības lēmumiem, kas prioriāri lemj par savu labklājību , bet sekundāri par tautas labklājību - pielemj tautai kaunēties. Tur nu mēs esam ar tādiem aktīvistiem un patiešām kauns!
4.aprīlis 2012, 10:12 Atbildēt
ddihlafs
Ar nabadziibu,manupraat,nebuutu iemesla arii lieliities.Ja taa padomaa,tad mums ir tik daudz izgliitotu,it kaa inteligentu ,visu liimenju deputaatu un iereednju.Bet iisteniibaa veerojam pilniigu inteligences truukumu,kas ir pamataa tam,ka deputaatam primaara ir sava,nevis tautas labklaajiiba.Intelektuaalaa nabadziiba ir nolaidusi pienaakuma pret tautu,moraalo veertiibu,sirdsapzinjas latinju ljoti zemu.E.Silinjas k-dzeite ir taisniiba.
4.aprīlis 2012, 10:42 Atbildēt
kkoks
Jā,ko lielīties nav,bet nav jau ko lielīties arī ar to.ka es lūk palīdzu valstij,velkot un velkot to siksniņu ciešāk un ciešāk. Un skat, bučiņa vēl nokaunina.
4.aprīlis 2012, 17:41 Atbildēt
ssaša
Liekas ka ZRP un Olšteina seši ir aizejošais politiskais spēks.
To apliecina aptauju dati kuri ir pa taisni lejup krītoši.
4.aprīlis 2012, 10:15 Atbildēt
ssolo
Nodevēji ir un paliek nodevēji. Jāuzmanās no tādiem, lai atkal kaut kur neielien bez ziepēm. Nākotnes viņiem nav nekādas. Ar Zatleru ir citādi. Sākums bija pārāk grūts tādēļ, ka provokatoru uzlidojums bija ne pa jokam un laika partijas dibināšanai par maz.
4.aprīlis 2012, 10:41 Atbildēt
NNeko nesaprotu!
Pret ko konkrēti tad Siliņas kundze tagad ir tajā "iekšējā opozīcijā"? Viņa rosinās tagad pārskatīt 1991.gada iztikas minimumu,noteikt samazinātu PVN likmi pārtikai,NĪN neapliekamo minimumu? Varbūt pat atjaunot Latvijā ienākuma nodokli pēc maksātspējas principa vai pāriet uz mažoritāro vēlēšanu sistēmu? Vai arī Siliņas kundze iestājas par samazinātās PVN likmes samazināšanu zīdaiņu precēm un vēl vienas-Fiskālās padomes dibināšanu?
4.aprīlis 2012, 10:48 Atbildēt
ddihlafs
Juusu nesapras'ana ir deelj tam,ka pavirs'i esat izlasiijis interviju un neesat tajaa iedzilinaajus'ies.Bet Jusu revolucionaarais gars un veelmes butu apbriinas cieniigas,ja vien buutu pietuvinaatas realitaatei.
4.aprīlis 2012, 11:06 Atbildēt
KKāja
Nu es sapratu,ka to visu viņa taisās darīt!
4.aprīlis 2012, 17:38 Atbildēt
IIch will
Uzskatīt katrs var sevi kaut par Japānas imperatoru, aizliegts tas nav. Kā ar konkrētiem darbiem opozicionāres kundze? Apzinām visus pozīcijas brīnumus, ar kuriem tā pēdējā laikā aplaimojusi tumsonīgo plēbsu, beidzot kaut vai ar bēdīgi slaveno pensiju galīgās izčakarēšanas likumprojektu un tagad pajautājam, kam tieši jūs esat bijusi opozīcijā, turklāt nevis dziļi iekšējā, uz poda vienatnē sēdot, bet tā, lai norīb visa Saeima? Baidos, ka no opozicionāres paliks vien tāda standarta pozīcijas vienība, kurai vairāk nekas cits kā siles lietas neinteresē.
4.aprīlis 2012, 11:05 Atbildēt
ggrunskis
Uzskati sevi kaut vai par pasaules nabu,tāpat esi nejēga-viendienīte ! Lai tavai politiskai karjerai vieglas smiltis,apgūsti labāk pavāru mākslu un laulības tehniku- tas būs tev visnoderīgākais!!!
4.aprīlis 2012, 11:16 Atbildēt
oola
lai kāds Zatlers, bet šitie ir jāizmēž no Saeimas. Āksti un nodevēji. Vai tiešām šī meička tik naiva , ka domā, ka par viņiem kāds balsos. Ja nu vienīgi paši un kaimiņš ar suni.
4.aprīlis 2012, 11:56 Atbildēt
nnu
Latvijas Saeimai katrā sasaukumā obligāta kāda efektīga blondīne...
4.aprīlis 2012, 12:23 Atbildēt
hhehe
šī esot efektīga??? nu tev gaume. Pavelcies uz provinciālām mājsaimniecēm??:))
4.aprīlis 2012, 12:26 Atbildēt
hhehe
bet, ja nopietni, šī blondīne noterikti ir arguments par labu saeimas atlaišanai. Jāizmet kopā ar pārējām šesķorkām. Nedrīkst pieļaut, ka tādi ņirgājas par demokrātiju.
4.aprīlis 2012, 12:27 Atbildēt
IInternet
Precīzi. Provinciālas mājsaimnieces pavārnīca politikā.
4.aprīlis 2012, 12:31 Atbildēt
VViedoklis
Tāpēc jau viņa "bāžas katrā masu saziņas līdzekļa caurumā", jo jūt, ka uz kaut kādiem nākošajiem termiņiem, ņemot vērā viņas un O darbību, nav ne vismazāko izredžu.
Tad nu mēģina spodrināt savu tēlu.
Par velti.
Partiju uzmetējiem, faktiski varētu teikt arī partiju nodevējiem, nav nekādas politiskas nākotnes.
4.aprīlis 2012, 13:46 Atbildēt
ppapa karlo
Un tu domā, Elīnīt, ka kāds tic taviem meliem? Ko tad Saeimā startēja, ar Zatlera vārdu līdi Saeimā? Vajadzēja aizvākties ar visu pretekli olšteinu un vēl tur dažiem saldajiem puišeļiem, kas jūs tur novākušies. Riebjās uz jums skatīties, pērkamās dvēseles.
4.aprīlis 2012, 13:49 Atbildēt
oohoho
Ohoho, kā zatlerpļurkšķi ņemās!
4.aprīlis 2012, 14:32 Atbildēt