Ušakovs sev netīkamajiem Krievijas opozicionāriem liedzis izmantot domes konferenču telpu
 
©F64 Photo Agency

Krievijas režīma opozicionāru Valērijas Novodvorskas un Konstantīna Borovoja vizīte Latvijā ir beigusies. Viņi mūsu valstī ieradās, atsaucoties biedrības “Demokrātiskie patrioti" aicinājumam un uzturējās mūsu valstī no 15. līdz 18.februārim.

"Saku visiem lielo paldies! Esmu patīkami pārsteigts par cilvēku, arī krievu valodā runājošo, lielo interesi, uzņēmēju atbalstu un mēdiju aktivitātēm saistībā ar šo vizīti", teic Rīgas domes DP frakcijas priekšsēdētājs Jānis Mārtiņš Skuja.

Viņš arī piebilst, ka, acīmredzot, Rīgas Domes vadība vēlreiz apliecinājusi savu uzticību Krievijas Vēstniecībai Latvijā un kaimiņvalsts izpratnei par demokrātiju: DP frakcijai tika liegts izmantot konferenču telpu preses konferences rīkošanai.

"Tas bija smieklīgi un pat bērnišķīgi - ja jau mūsu viesi pēc Ušakova sapratnes bija tikai multfilmu varoņi, kā viņš tos nosauca, tad, kādēļ tādas bailes no viņiem un kādēļ aizliegums izmantot konferenču telpu? Frakcijas telpu mums izmantot nevarēja aizliegt un galu galā preses konference notika tajā", saka deputāts Skuja.