Komentāri / Zatlera Reformu partijā demokrātiju nodrošinās bokseri
 

81 komentāri

llembis varbūt arī pazog
bet, ja nav prokuratūras, kāpēc nē???škele arī zog, kargins, urbanovičš u.t.t. Kaukāzieši ved kontrabandu un izjāj robežsardzi, jo nav ne policijas, ne DP...
BET VIŅI NAV BLUSAINI UBAGI UN MISTKASTNIEKI.
30.augusts 2011, 16:36 Atbildēt
zzhulik
Zili-zaļo savienību vajadzētu norakt. Viens pats Brigmanis ko vērts, pilnīgs āzis.
30.augusts 2011, 16:41 Atbildēt
##22.4 ESMAIJA
Normunds vēlas noskaidrot kā tiesiskumu saprot Zatlers...manuprāt...
Aber, lūdzu!
pēc reāliem notikumiem, pareizāk, balsojumiem Saeimā - kā reaģēja Zatlers? Ja VISI nebalsoja vienprātīgi,kā vēlējās kāda viena atsevišķa partija, ja katrs deputāts balsoja pēc saviem ieskatiem un pārliecības, tad Zatleraprāt tiesiskums ir nopirkts un noprivatizēts! Cik dīvaini! Par piemēru balsojums par Ģenerālprokuroru. Vai Latvijā ir kaut viens DOMĀJOŠS cilvēks, kas nesprata, kā interesēs strādāja Maizītis? Vēl dīvaināki būtu tas, ja Saeimas deputāti to nebūtu pamanījuši!Manuprāt uzspiest deputātiem balsojumu pretēju deputāta sirdsapziņai ir pati lielākā tiesiskuma graušana! Kāda tad jēga 100 deputātiem maksāt algu - pārliecinošāku vienbalsīgu balsojumu var panākt balsojot vienam vienīgam cilvēkam.
Tas pats notika pēc Zatlera nepārvēlēšanas - rezultāti nav jāskaidro, tie tagad ir ne tikai redzami, bet arī taustāmi.

Zatlers sludina, ka balsojot nevienprātīgi ir apmānīta tauta, kas arī, viņaprāt , ticējusi un cerējusi uz Maizīša un viņa otrreizēju ievēlēšanu. Kādi maldi! Es un mani domubiedri arī esam tautas sastāvdaļa un priecājāmies, ka tie deputāti, kas šajos gadījumos balsoja ,, pret" izteica mūsu gribu!
Pasakiet, Normund, kurš variants ir tuvāk tiesiskumam - brīvas gribas izpausme vai kāda veidojuma uzspiests un obligāts! Un , lasot, kāda kārtība iedibināta Zatlera partijā, kad viņa izpratnes tiesiskums iecerēts nodrošināt ar izsitējiem , tad , vai manas domas nav pareizas?
Vēl, starp citu , dzīvoju Latvijas otrā malā , simtiem kilometru no Ventspils,bet atlika man turp vienreiz aizbraukt, lai saprastu, ka Ventspilī ir krietns saimnieks! Tad sāku sekot līdzi visam, ko dzirdēju un redzēju saistībā ar Lembergu un jo vairāk es viņu iepazīstu , jo vairāk cienu . Mana pārliecība ir tāda - jo Latvijā būtu vairāk šādu cilvēku, jo labāk!
30.augusts 2011, 17:16 Atbildēt
wwer
kur tad ir tas ZRP godigums un tiesiskums?uz apsardzes firmu vajag tiesas lemumu,ka vini slikti,bet uz Lembergu redz nevajag,kaut padsmit gadus neviena tiesa vinu par noziedznieku vel nav nosaukusi. vakardienas diskusija TV loti labi paradija KAS IR KAS
30.augusts 2011, 17:29 Atbildēt
EESMAIJAS aprobežotība ir neaprakstāma
man liekas, ka es zinu, kas ir ESMAIJA
un ja tā, tad nav vērts lasīt nevienu viņa komentāru
31.augusts 2011, 0:30 Atbildēt
SSulbajaii ventspils zosij ESMAIJAI
Tu esi tik stulba vai izliecies? Vai ventspils veidojums nesprāga vai no ādas ārā uzspiesdams savu obligāto viedokli, ka jābalso ,,pret" saeimas atlaišanu. Neatceries balsojuma rezultātus savā Ventspilī?
Cik % tautas atbalstīja piemēram Maizīša neievēlēšanu, vai Bērziņonkuļa ievēlēšanu?
Kad nāksi pie prāta un sapratīsi ka tautai apriebusies tava ventspils veidojuma diktētā politika?
30.augusts 2011, 21:12 Atbildēt
ZZini
vai nu šī Ventspils domes darbone/is par naudu arī māti pārdos, vai arī viņai vairs nav vērts ārstēties.
30.augusts 2011, 22:22 Atbildēt
EESMAIJAS murgi ir novērtēti
te ir tāds komntētājs ar niku ESMAIJA, kas uzstādījis rekordu, savācot pie viena sava komentāra rakstam par Zatlera virtuvi apaļus 30 mīnusus!!!
bet es domāju, ka tas nav godīgi uzstādīts rekords, jo ESMAIJA tikai kā papagailis atkārto lemberga pātarus
2.septembris 2011, 0:14 Atbildēt
PPar uzvaru, pilnīgu un nedalītu!
Nu jau ir gandrīz neizbēgami skaidrs, ka ZRP Saeimas ārkārtas vēlēšanās gūs nedalītu uzvaru, jo tik liela publicitāte pienākas tikai līderiem
31.augusts 2011, 0:34 Atbildēt
mmjaa
nu ZRP meerkakju bars
31.augusts 2011, 13:24 Atbildēt
IIQ
Apturēsim zatlera klaunu mēģinājumu palielināt PVN, tai skaitā apkurei un medikamentiem!!!
Balsojam par PAZEMINĀTO PVN likumi PĀRTIKAI!
http://manabalss.lv/i/163
31.augusts 2011, 13:26 Atbildēt
FFanija
Zatlera Reformu partijā demokrātiju nodrošinās bokseri,bet panākumus vēlēšanās-paaugstināts PVN apkurei,malkai,medikamentiem,zīdaiņu precēm,sabiedriskajam transportam,presei un grāmatām!
"Vēl šā gada janvārī Vjačeslavs Dombrovskis Pietiek.com pauda:"Esmu pārliecināts,ka viens no reālākajiem budžeta konsolidācijas scenārijiem ir sociālā budžeta samazināšana,tai skaitā pensiju samazināšana... Ja algas ir samazinātas par 25% un katram piektajam vispār nav darba,tad varbūt ir jāsaprot,ka pienācis laiks arī samazināt pensijas." Sk."Pensionāru lieta-taisna.Vai cieta?",Baiba Lulle,nra.lv,29.augusts 2010.
1.septembris 2011, 11:51 Atbildēt
oosis
valdis tak ir praidists kas centisies ari viendzimumu atiecibas atbalsitit
1.septembris 2011, 23:37 Atbildēt