Latvijas premjers iezvanīs Ņujorkas biržas dienas noslēguma zvanu

Pabeidzot vairāk nekā nedēļu ilgo vizīti Amerikas Savienotajās Valstīs, premjers Valdis Dombrovskis piektdien apmeklēs Ņujorkas fondu biržu "NASDAQ", kur iezvanīs biržas dienas noslēguma zvanu.

Ministru kabineta preses sekretāre Zanda Šadre informēja, ka Dombrovskis biržu apmeklēs plkst.22.45 pēc Latvijas laika.

Turklāt uz biržas ēkas Taimskvērā vienu stundu – no plkst.22.30 līdz 23.30 pēc Latvijas laika – atkārtoti tiks demonstrēts 30 sekunžu garš videomateriāls par Latviju, kas izvēlēts Latvijas institūta izsludinātajā konkursā.

"NASDAQ OMX Group, Inc." ir pasaulē lielākā biržu kompānija. Tās pakalpojumi – tirdzniecības iespējas investoriem, kotēšanās iespējas uzņēmumiem un biržu tehnoloģijas – tiek sniegti sešos kontinentos. "NASDAQ OMX" biržu grupa ir pārstāvēta arī Latvijā. "NASDAQ OMX" biržu grupas tirdzniecības sistēmas pakalpojumus izmanto arī Valsts kase valsts iekšējo vērtspapīru sākotnējai emisijai un tirdzniecībai.

Latvijā

Vasara ir īsts izaicinājums tehnoloģijām, īpaši viedierīcēm, jo gada siltajā sezonā aktīvāk pavadām laiku ārā, kas palielina risku nomest tālruni uz zemes, saskrāpēt to, iemest ūdenī vai pat pārkarsēt. Piemēram, samircis viedtelefons ir viena no biežāk sastopamajām problēmām vasaras periodā, ar ko saskaras iedzīvotāji. Kas jāņem vērā, lai uzturētu savu viedierīci darba kārtībā visā vasaras garumā, stāsta IKT pakalpojumu sniedzēja “Bite Latvija” Tehniskā atbalsta komandas vadītājs Raivis Ezergailis.

Svarīgākais