Vilnītis: Zatleram nav saprašanas par tautsaimniecību

© publicitātes

Viens no Zatlera Reformu partijas aktīvistiem, uzņēmējs Jānis Vilnītis portālam nra.lv akcentēja, ka viņa vērtējums par bijušā Valsts prezidenta Valda Zatlera izpratni tautsaimniecības jautājumos nav pārāk augsts, taču tas uzņēmējam netraucējot atbalstīt V. Zatlera politiskās aktivitātes.

Jāatgādina, ka J. Vilnītis ir uzņēmuma "Liepājas papīrs" prezidents, Liepājas domes deputāts kādreizējais LPP/LC reģionālais līderis.

Jūnija sākumā, atbildot uz reģionālā laikraksta "Kurzemes Vārds" jautājumu par V. Zatlera vērtējumu, J. Vilnītis izteicās, ka V. Zatleram "nav saprašanas par tautsaimniecību". J. Vilnītis šo viedokli neesot mainījis arī šobrīd, taču visi šie bijušā prezidenta trūkumi esot maznozīmīgi iepretim tai drosmei, kādu V. Zatlers izrādījis līdz ar aicinājumu atlaist Saeimu.

Latvijā

Vasara ir īsts izaicinājums tehnoloģijām, īpaši viedierīcēm, jo gada siltajā sezonā aktīvāk pavadām laiku ārā, kas palielina risku nomest tālruni uz zemes, saskrāpēt to, iemest ūdenī vai pat pārkarsēt. Piemēram, samircis viedtelefons ir viena no biežāk sastopamajām problēmām vasaras periodā, ar ko saskaras iedzīvotāji. Kas jāņem vērā, lai uzturētu savu viedierīci darba kārtībā visā vasaras garumā, stāsta IKT pakalpojumu sniedzēja “Bite Latvija” Tehniskā atbalsta komandas vadītājs Raivis Ezergailis.

Svarīgākais