Piektdiena, 22.septembris

redeem Maigurs, Mārica, Māris

Lasi ērtāk format_size
arrow_right_alt Latvijā \ Politika

ZZS: Nepieciešama koalīcija, kas bāzējas uz darbiem

© f64.lv, Kaspars Krafts

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Viktors Valainis uzskata, ka nepieciešama ne tikai koalīcijas paplašināšana, bet nepieciešama koalīcija, kas bāzējas uz darbiem.

Intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam "Rīta panorāma" Valainis sacīja, ka pa pašreizējā koalīcija esot bāzēta uz savstarpēju aizspriedumu līniju radīšanu.

Tas, ko dara divi koalīcijas partneri, viņi cenšas saglabāt barjeras, lai viņu darbība netiktu apdraudēta, viņš piebilda.

Jau vēstījām, ka Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) uzsvēris, ka viņa mērķis nekādā gadījumā nav iet prom no koalīcijas, bet, paturot abus koalīcijas partnerus, iesaistīt tajā vēl papildu spēkus.

Pašlaik valdošajā koalīcijā strādā "Jaunā vienotība" (JV), Nacionālā apvienība (NA) un "Apvienotais saraksts" (AS), taču pēc Valsts prezidenta vēlēšanām, kurās koalīcijas partijas nespēja vienoties par atbalstu vienam kandidātam, premjers Kariņš ir sācis sarunas par iespējamu koalīcijas paplašināšanu ar ZZS un "Progresīvajiem".