Ceturtdiena, 2.februāris

redeem Sonora, Spīdola

Lasi ērtāk format_size
arrow_right_alt Latvijā \ Politika

Zināms, kur, iespējams, varētu atrasties jaunā Klimata un enerģētikas ministrija

© f64.lv, Gints Ivuškāns

Klimata un enerģētikas ministrija varētu atrasties Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) ēku Maskavas ielā, Rīgā, intervijā aģentūrai LETA pastāstīja klimata un enerģētikas ministrs Raimonds Čudars (JV). 

"Mūsu mērķis tomēr ir veidot kopēju atrašanās vietu visiem kolēģiem - gan atbildīgajiem par enerģētikas jomu, gan par klimata jomu. Tomēr minēt konkrētu vietu vēl negribētos, jo, kamēr mēs neesam pārvākušies, kaut kas var mainīties," teica Čudars, piebilstot, ka pašlaik runa ir par LVĢMC ēku Maskavas ielā, kurā ir iespēja un vieta darbu organizēt kopā.

Kā skaidroja klimata un enerģētikas ministrs, ņemot vērā zināmu pārejas posmu un to, ka tiek veidota jauna politikas ministrija, galapunkts šai reorganizācijai ir jaunā budžeta apstiprināšana.

"Tas zināmā mērā visu saliktu pa plauktiņiem, jo pagaidām kolēģi ir pārcelti uz KEM, bet formāli aizvien atrodas citu ministriju sistēmā. Jaunā budžeta apstiprināšana ir tas punkts, kad notiek pilnīga reorganizācijas pabeigšana," stāstīja Čudars, piebilstot, ka vienlaikus tiek piedāvāts jauns redzējums atbalsta funkcijām, piemēram, grāmatvedībai, saimnieciskajai daļai, juridiskajam atbalstam.

Ministrs skaidroja, ka KEM ir un plāno palikt ļoti kompakta ministrija, kurai atsevišķas atbalsta funkcijas sniedz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).