Latvijā durvis vēruši 949 vēlēšanu iecirkņi; tie strādās līdz pulksten 20

 
©Gints Ivuškāns/F64

Sestdienas rītā, sākoties 14.Saeimas vēlēšanām, visi vēlēšanu iecirkņi Latvijā tika atvērti laikus, pavēstīja Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) pārstāve Laura Krastiņa.

Viņa pastāstīja, ka visi iecirkņi Latvijā un, atbilstoši savām laika zonām, daļa iecirkņu ārzemēs sākuši darbu un nav saņemta informācija par kādiem sarežģījumiem, atverot iecirkņus vēlētājiem.

Rīgā kultūras pilī "Ziemeļblāzma" izvietotajā vēlēšanu iecirknī līdz ar tā atvēršanu plkst.7 nobalsot bija ieradušies pieci cilvēki, novēroja aģentūra LETA.

Starp agrajiem balsotājiem bija arī kāds sēņotājs mežam piemērotā apģērbā un ar plastmasas spaini līdzi. Viņš iecirkņa darbiniecei stāstīja, ka taisnā ceļā no iecirkņa dosies uz mežu sēnēs.

Jūrmalas Kultūras centrā Majoros izvietotajā vēlēšanu iecirknī pirmie apmeklētāji bija ieradušies jau atvēršanas brīdī plkst.7, novēroja aģentūra LETA.

Agrākie balsotāji bija gados jauni cilvēki, kas atzina, ka grib pavadīt atlikušo dienu kopā ar bērniem, dodoties uz pasākumiem vai ārpusskolas nodarbībām.

Kā ziņots, sestdien plkst.7 Latvijā durvis vēruši 949 vēlēšanu iecirkņi 14.Saeimas vēlēšanās, kas balsotājiem būs atvērti līdz plkst.20.