Vairākums iedzīvotāju neuzticas partiju popularitātes reitingiem

© f64.lv, Vladislavs Proškins

Vairākums jeb 57% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka medijos atspoguļotajiem partiju popularitātes reitingiem uzticēties nevar, liecina pētījumu centra SKDS direktora Arņa Kaktiņa publiskotie aptaujas dati.

Tikai apmēram ceturtdaļa jeb 26% aptaujas dalībnieku apgalvo, ka uzticas partiju reitingiem, ierakstā "Twitter" kontā norādījis Kaktiņš.

Ap 17% respondentu nevarēja skaidri atbildēt uz šo jautājumu, liecina publiskās aptaujas dati.

Kaktiņš norāda, ka salīdzinājumā ar datiem pirms gada sabiedrības uzticēšanās līmenis partiju reitingiem nav īpaši mainījies.

SKDS aptauja šajā jautājumā tika veikta jūnijā un tajā piedalījās ap 1000 respondentiem.

14.Saeimas vēlēšanas paredzētas oktobra pirmajā dienā, sestdienā.

Latvijā

“Kas tie par brīnumiem?! Latviešu valodā burtu pietrūkst? Nereti uz automašīnu numurzīmēm redzam ne tikai latviešu alfabēta burtus, bet arī citām valodām piederīgus apzīmējumus, piemēram, WE123, YB123, X123 un tamlīdzīgi,” mums zvana sašutis lasītājs. Skaidrojam, kas īsti notiek ar auto numurzīmēm. Jautājām Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valdes priekšsēdētājam Aivaram Aksenokam, Saeimas deputātam Jānim Dombravam (NA) un Valsts valodas centram.