Iekšlietu ministres biroju atstājis padomnieks Jānis Veide

 
©f64.lv, Kaspars Krafts

Iekšlietu ministres Marijas Golubevas (AP) birojā īsā laikā notikušas izmaiņas, jo pirmdien beidzamā darba diena bijusi ministres padomniekam juridiskos jautājumos Jānim Veidem.

Par beidzamo darba dienu Iekšlietu ministrijā Veide paziņojis sociālajā tīklā "Facebook". Viņš arī norāda, ka viņam bijusi interesanta pieredze un iespēja strādāt divu ministru birojos. Jau vēstīts ka Veide bija arī iepriekšējā iekšlietu ministra Sanda Ģirģena padomnieks.

Jau ziņots, ka nesen par Golubevas biroja vadītāju kļuva bijusī Valsts kancelejas Stratēģiskās komunikācijas koordinācijas departamenta vadītāja Daiga Holma.

Līdzšinējā biroja vadītāja Linda Austere kļuvusi par ministres ārštata padomnieci.

Holmai jau ir pieredze Iekšlietu ministrijā (IeM), jo viņa vairākus gadus bija toreizējā iekšlietu ministra Riharda Kozlovska (V) padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos.

Ministres Golubevas birojā patlaban darbojas parlamentārais sekretārs Mārtiņš Šteins, padomnieki Līga Neidere un Linda Curika. Ārštata padomnieks ir Pēteris Viņķelis.

Izstumjot no koalīcijas "KPV LV", 3.jūnijā Sandi Ģirģenu iekšlietu ministra amatā nomainīja Golubeva. Paralēli Kariņa valdībā tika nomainīti vai atgriezās amatā vēl trīs ministri.