Komentāri / Petraviča: "KPV LV" drīzumā varētu kļūt par vienu no lielākajām frakcijām Saeimā
 

18 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

KKika
Kas par ambīcijām :D
13.maijs, 8:52 Atbildēt
ssalduspuiks
ja šī iesaista arī savas meitas,it sevišķi to ar to superminī kleitiņu
13.maijs, 9:38 Atbildēt
AAtpestī mūs no šitiem nejēgām
Dieviņ
13.maijs, 9:02 Atbildēt
AAnna
Ja partijām nebūtu iedota valsts nauda jau šajā saeimā,tad šāda ampelēšanās nenotiktu.
13.maijs, 9:25 Atbildēt
NNata
Vai jūs domājat , ka jums vēl KĀDS UZTICĒSIES?! Ar to vajag sākt!
13.maijs, 9:27 Atbildēt
UUggo
Tas caurvējš galvā viņai ir patīgs.
13.maijs, 9:39 Atbildēt
MMaija
Nu forši ! Daudz labāk kā bordeļstukači un zilie pederrati ....
13.maijs, 9:39 Atbildēt
FFedja
Skrienu pieteikties!
13.maijs, 9:51 Atbildēt
OOme
Tā ir, ka partijas dibinātāju visi ir ap.....ši, nu ir laiks pašiem arī aiziet. Sākumā Bondars, pēc tam Gobzems.Tā nav partija, kas pastāvēs. Laiks mainīties, ja var vēl ko glābt.
13.maijs, 9:52 Atbildēt
LLasītāja I
Diez vai tie kas balsoja par KPVL, vairs ticēs tukšiem solījumiem un iznācieniem, kā to viņi izdarīja kad ienāca politikā. Ja cilvēks saka, tad arī jādara, paši savstarpēji kašķējas un nevar saprast kurš ir galvenais, un ko grib pateikt vai izdarīt. Prezidentam vajadzētu ierosināt pie partiju dibināšanas noteikt 1000 biedru skaitu, tad iespējams kaut kas varētu arī atlasīties ja ne labs, tad ciešams.
13.maijs, 10:03 Atbildēt
nnostradamijs
piedodiet bet tā ir varen tukša muldēšana, jo suņu būdas partija jau ir sen beigts zirgs, no kura visiem ir jānokāpj. Tas, ka šī lauku veikala bodniece sapņo palikt politikā, ir zvirbuļa purkša vērtē, nāksies atgriezties pie sava pāķu veikala letes un jau ļoti ātri, vēl pirms nākamajām vēlēšanām tās nesagaidot augstajā krēslā
13.maijs, 10:26 Atbildēt
BBudžeta izlaupītājs
Šmidre! Jūs ko, nopietni!!! Te nesen viens džeks notirgoja aizstāvējušos OIK paketi igauņiem, lai latviešu naudiņu pumpē prom!!! Un tas ir EM kandidāts!!!??? Jūs ko, aļō!
13.maijs, 10:29 Atbildēt
HHolesterīns
Aucē netrūkst tādu pašu kā šamā, gan jau savāks
13.maijs, 10:42 Atbildēt
HHercs Latgalis
Latviešu daunieši villojas! Kādi mēsli ir savēlēti! Kur latvieši ņem tik daudz dažādus mēslus? Kāpēc latviešiem ir tik liela mēslu rezerve jau 30 gadus? Kad latvieši tiks izdzīti no latvijas, lai to neapkaunotu? Latvijas lielākā nelaime ir latvieši -truli stulbeņi ar dauniskiem purniem kā skaistulei kursīšjanīnai un pašam daunu lielmaģistram no suņu būdas ar dauna smadzenēm un purnu.
13.maijs, 11:00 Atbildēt
DDainis
tas pieplūdums būs no tā pusmiljarda iedzīvotāju kuru Petraviča. bija pieskaitījusi pie trūcīgajiem ?
13.maijs, 11:04 Atbildēt
wwww
Viņi savu vēlētāju apmānīja, pēc dažiem mēnešiem varēs iet visi pensijā.
13.maijs, 11:10 Atbildēt
OOkšķeris
Visjaunākā mumifikācija. Par mumifikāciju sauc līķa pārvēršanu mūmijā. To zina ne tikai senie ēģiptieši. To zina arī visjaunāko laiku politiķi. Mumifikācija ir sastopama arī mūsdienu politikā. Mumifikācija notiek tad, ja kādu politiķi-līķi viņa kolēģi pārvērš mūmijā. Tas, ka attiecīgais politiķis ir politikā līķis (proti, pilnīgi nepiemērots, nekompetents, nekur nederīgs), bija zināms jau no paša sākuma. Taču viņam ļāva kādu laiku izrādīties uz politiskā tepiķa. Tam tomēr pienāca gals, un notika mumifikācija; nekur nederīgais politiķis tika padzīts un tādējādi pārvērsts politiskajā mūmijā, kurai vieta ir muzeja vēsā pagrabā.
2021.gada 12.maijā Latvijas sabiedrība uzzināja par visjaunāko mumifikāciju. Mediji pavēstīja sekojošo: “Par Vitenberga atsaukšanu no ekonomikas ministra amata aģentūru LETA informēja KPV LV Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Māris Možvillo un frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Aivars Geidāns. Līdz ar to frakcija akceptējusi KPV LV valdes vairākuma iepriekš pieņemto lēmumu. Kā aģentūru LETA informēja līdzšinējais KPV LV deputāts Aivars Geidāns, no frakcijas aiziet gan viņš, gan arī līdzšinējie KPV LV deputāti Janīna Kursīte, Ivars Puga un Edgars Kronbergs. Visi četri deputāti balsoja pret Vitenberga atsaukšanu no amata. Deputāti turpinās realizēt vēlētājiem dotos solījumus, tuvākajā laikā dibinot neatkarīgo deputātu grupu kopā ar deputātu Ati Zakatistovu, pavēstīja politiķis”.
Tātad Vitenbergs tiek mumificēts. Vienīgi pagaidām nav zināms, kuram muzejam būs gods glabāt visjaunāko mūmiju latviešu politiķu mūmiju kolekcijā. Latvijas negribīgajai valstsgribai un nespējīgajai ilgtspējai tas ir milzīgs trieciens. Kultūrnācija zaudē vienu no saviem ekonomikas ģēnijiem, kurš savā mūžā nav atvēris nevienu ekonomikas mācību grāmatu, taču pie parlamenta cilvēciskajām pabirām kļuva ekonomikas ministrs, lai gaišo latviešu tautu stumtu Stikla kalnā. Kādi gan malači ir latvieši, kurus tāds ekonomikas ģēnijs drīkst stumt uz augšu. Tas taču ir skaidrs, ka valdības luncekļu izvēlē latviešiem nav konkurentu Saules galaktikā. Valda princips: jo ministrs ir profesionāli un cilvēciski nepiemērotāks, jo labāk!
13.maijs, 11:12 Atbildēt
AABCD
Pēdējais laiks izbeigt šo politpulciņu dalībnieku (t.s. deputātu) klīšanu no viena pulciņa uz otru. Tas pat nav vairs smieklīgi. Un viss tas , protams, tautas gaišās nākotnes vārdā.
13.maijs, 17:13 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!