Pašvaldību vēlēšanās Latvijas Zemnieku savienība startēs visos novados

 
©f64.lv, Mārtiņš Zilgalvis

Šī gada 5.jūnija pašvaldību vēlēšanās Latvijas Zemnieku savienības (LZS) biedri startēs no dažādiem vēlēšanu sarakstiem visos Latvijas novados un valstspilsētās.

LZS biedri startēs no 18 LZS, 17 Zaļo un Zemnieku savienības, kā arī 6 apvienotajiem vēlēšanu sarakstiem.

LZS priekšsēdētājs Armands Krauze: “Latvijas Zemnieku savienība ir viena no lielākajām un vecākajām politiskajām partijām Latvijā, kuras spēks slēpjas Latvijas pašvaldībās, tāpēc līdzīgi kā visās iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās mūsu biedri ir apņēmības pilni startēt visos novados. Lielākā daļa vēlēšanu sarakstu līderi būs esošie pašvaldību vadītāji, kuri ar savu darbu jau ir parādījuši, ka ir spējīgi veiksmīgi attīstīt savu pilsētu, radīt piemērotu vidi uzņēmējdarbības attīstībai un atbilstošu infrastruktūru iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanai, tādu, lai gribas neaizbraukt, lai gribas atgriezties."

Krauze izceļ dažus sarakstu līderus no gaidāmo pašvaldību vēlēšanām: Alūksne - Artūrs Dukulis, Ādaži - Daiga Mieriņa, Balvi - Aigars Pušpurs, Cēsis - Hardijs Vents, Dobele - Andrejs Spridzāns, Dienvidkurzemes novads - Aivars Priedols, Talsi - Dainis Karols, Gulbene - Normunds Audzišs, Jelgava - Andris Rāviņš, Jelgavas novads - Ziedonis Caune, Krāslavas novads - Gunārs Upenieks, Madona - Agris Lungevičs, Mārupe - Mārtiņš Bojārs, Ludza - Edgars Mekšs, Limbaži - Didzis Zemmers, Tukums - Ligita Gintere, Valmiera - Harijs Rokpelnis, Ventspils novads - Aivars Mucenieks.”

“Gatavojoties pašvaldību vēlēšanām, esam sagatavojuši kopīgas priekšvēlēšanu kampaņas vadlīnijas visām pašvaldībām, lai akcentētu, ka esam nacionāla mēroga politiskais spēks ar ambīciju būt plaši pārstāvētiem arī nākamajā Saeimā. Katrā novadā, katrā pilsētā ir savas aktuālākās tēmas, bet, risinot ikdienas problēmas, pāri visam - cilvēks. Katras vietvaras ietvaros, rūpējoties par darbavietām, izglītību, veselības aprūpi, kultūru, vidi un citiem aktuālajiem jautājumiem, ir jārod labākais risinājums. Lai jebkura pilsēta, novads, ciems, liels vai mazs, ir vieta, kuru ar lepnumu var saukt par savām mājām,” norāda LZS ģenerālsekretārs Artūrs Graudiņš.