Komentāri / Arī "Dinamo" hokeja spēlē ievelk politisko aģitāciju
 

11 komentāri

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!

ssanda ozoliņa
balsojiet par SANDA OZOLIŅA 8.sarakstu! cieti!
21.septembris 2010, 8:49 Atbildēt
IInga
Rāja kungi, ko rādami,
Meitas kungi nenorāja:
Iet meitiņa, kur iedama,
Visur iet ziņģedama.

www.janissils.com?id=8
21.septembris 2010, 9:01 Atbildēt
PPLL KRETĪNI IR UN PALIKS KRETĪNI
Tiem kretīnu izdzimumiem tikai cietums un akmeņlauztuves ir nākotnē.
21.septembris 2010, 9:53 Atbildēt
PPartija Latvijas Laupītāji (PLL)
Aināra Šlesera atklātā vēstule Andrim Šķēlem
(Vēstule publicēta 1998. gadā, pirms 7. Saeimas vēlēšanām, kad Ainārs Šlesers pārstāvēja Jauno partiju un sludināja cīņu pret oligarhiem – „Latvijas valsts aplaupītājiem”).

„Šķēles kungs, Jūs aicināt runāt skaidru valodu, Jūs pretendējat uz Latvijas glābēja, tās goda, prāta un sirdsapziņas lomu. Jūs esat mācījis Latvijas tautu dzīvot, tīrīt zobus un nezagt, bargi kritizējis savus kolēģus politiķus.
Neviens cits šajā valstī nav tik daudz runājis par politisko morāli un ētiku kā Jūs. Manuprāt, tieši šodienas politiķis Šķēle vislabāk varētu novērtēt lauksaimniecības ministra vietnieka Šķēles darbības atbilstību Korupcijas novēršanas likumam, kurš gan tad vēl nebija pieņemts. Taču arī šis laiks prasa novērtējumu no Jūsu paša izvirzītajiem visaugstākās morāles kritērijiem.

Diemžēl no visiem politiķiem, kuri pretendē uz ievēlēšanu (..) Saeimā, vēl tikai Stendzenieka uzvārds ir saistīts ar tik skandalozām lietām kā Jūsējais. Jūs pats esat atzinis, ka politiķim ir jābūt kristāltīram un esat daudzkārt atkārtojis, ka prokuratūra ir pētījusi Jūsu lietas un nav atradusi neko krimināli sodāmu. Taču vai katrs, kurš nav kriminālnoziedznieks, var pretendēt ieņemt augstus valsts amatus?

Iespējams, ka Jūsu dibināta ofšora firma izvairījās no Latvijas nodokļu maksāšanas likumīgā ceļā, taču kā tas saskan ar Jūsu pašu teikto, ka nodokļu nemaksāšanai jākļūst tikpat nosodāmai kā nodevībai vai sadarbībai ar čeku?

Kad Jūs bijāt lauksaimniecības ministra vietnieks, pazuda „Lata International” miljoni, kad bijāt premjers, pazuda „Latvenergo” 3 miljoni. Jūs runājāt par politisko atbildību, kam tā ir jāuzņemas šajos gadījumos?
Jūs joprojām neesat publiski aizstāvējis savu godu arī pēc Jums izteiktajiem pārmetumiem, kuriem šodien veltīta vesela grāmata un kuri saistās ar Jūsu darbību lauksaimniecības ministra vietnieka un premjera amatos, kā arī „Ave Lat” grupā.

Jūsu klusēšana, Šķēles kungs, šodien nerunā Jums par labu, ja Jūs nekādi neatbildat uz apvainojumiem, kuri Jūs padara par cilvēku, kuram runāt par morāli ir vismazākās tiesības.”
Bārenis Buldozers un Mākoņkalna Puķu Ansis tagad kopā gludinās bikses, tīrīs zobus un mācīsies angļu valodu.
21.septembris 2010, 10:07 Atbildēt
VVuvuzella
Man gan patika, tie plakāti. Es par ozoliņu un llabu Latviju!
21.septembris 2010, 11:08 Atbildēt
ffane
man gan tās reklāmas likās asprātīgi izdomātas. un skatīties taču nevienam netraucēja, tāpēc nevajag celt brēku nevietā.
21.septembris 2010, 11:08 Atbildēt
.....
ja es hokji būtu uztaisījis, tad arī savus plakātus tur plivinātu.
21.septembris 2010, 11:09 Atbildēt
DDinaburg
Ar vai bez reklāmām - hoķis tak tāpēc nekļūst sliktāks! Un Ozoliņam arī kāds uzmundrinājums!
21.septembris 2010, 11:10 Atbildēt
sstudents
Manuprat ir ok - aspratigi izdomats un pilniba ieklaujas likumu ramjos.
21.septembris 2010, 11:10 Atbildēt
HHe he
Hokejam piestāv sauklis CIETI! :D
21.septembris 2010, 11:17 Atbildēt
JJurčiks
ašisti lec vai no biksēm ārā, lai tikai 5% pārvarētu. Bet laikam jau to ašistu uzbāzīgā reklāma sabojāja šim spēli, radās laikam aizcietējums.
21.septembris 2010, 18:34 Atbildēt

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!