Komentāri / Zariņš par Ašeradena iesaistīšanu OIK izmeklēšanas komisijā: Viņam ir interešu konflikts
 

7 komentāri

aaka saka
Lemberga lieta ilgst jau 10 gadus. OIK lieta laikam arī ilgs tikpat. Visiem labi, ir darbs un maize(kūkas). Nodokļu maksātāju nauda tiek apgūta, rezultāts - čiks.
13.jūnijs 2019, 9:48 Atbildēt
DDraugs
Prãtigs krievs
13.jūnijs 2019, 9:48 Atbildēt
TTeletūbijs
Zariņš malacis!
Būtu vairāk tādu valdībā!
13.jūnijs 2019, 9:52 Atbildēt
SSuper
Ļoti sakarīgs, gudrs un tiešs politiķis, nav populists. Izskatās, ka arī godīgs. Latvijā tas ir kkas nereāli foršs. Super, ja varētu balsot vēlēšanās par cilvēkiem, nevis veselu partiju, bez šaubām balsotu par Zariņu.
13.jūnijs 2019, 13:21 Atbildēt
LLabs
Iekļaut Ašeradenu izmeklēšanas komisijā, kur viņa ministrijas vadīšanas laikā tika darīts viss, lai OIK barotne Vienotības pietuvināto lokam netiktu apdraudēta, t.i., rīkojies pretēji valsts un tautas interesēm (pieļauju, ka ne jau pats tā izdomāja), tātad ielikteņa iekļaušana OIK izmeklēšanas komisijas sastāvā nav pat asprātīga, bet ir ar pasākumu tīši sabotējošu raksturu. Tiešām nesaprotu tos, kuri vēl aizvien pamanās nobalsot par Vienotību un tās atvasinājumiem. Nu vienīgi, ja paskaita kaut vai visus pateicīgos OIK saņēmējus, viņu ģimenes, radiniekus, vēl citās nozarēs līdzīgi dotētos ...
13.jūnijs 2019, 13:36 Atbildēt
UUn nebūtu tāds Zariņš
Un nebūtu tāds Zariņš, kurš pasaka tieši kā ir, pie kam pasaka to, kā reāli samērā ātri un gudri atrisināt noziedzīgi radīto sistēmu ar OIK, viss notiktu kā vienmēr. Kaut gan izskatās, ka pat Zariņš labi ieeļļotajai noziedzīgajai valsts mafijai nespēj neko padarīt. Pārāk konkrētu jautājumu gadījumā no mafijas puses tiek imitēta darbība, ka kaut kas tiek darīts, protams, bez reāla pozitīva iznākuma.
13.jūnijs 2019, 13:44 Atbildēt
KKā smejies
Kā smejies, bet Zariņš ir tas, kuram pēc taisnības būtu jāsamaksā nauda, pie kam liela nauda par REĀLĀM sniegtajām profesionāļa konsultācijām un lielu izpētes darbu par OIK, kuri Ašeradena ministrijas vadīšanas laikā gan tika pilnībā ignorēti. Kaut kas neiedomājams. Un tagad šis intervijās mūždien tukši vāvuļojošais pelmenis tiek ielikts izmeklēšanas komisijā - ko tad viņš tur izmeklēs? Pareizi, ka Zariņš pameta farsa komisiju.
13.jūnijs 2019, 14:02 Atbildēt