Komentāri / Premjers noliedz domstarpības ar Āboltiņu
 

19 komentāri

PPredicador
tas, ka Dombrovskis nespēj atbildēt uz jautājumiem, kas nav iepriekš "saskaņoti", diez vai kādam ir liels noslēpums. parasti gan viņš iztiek bez ausī diktēšanas un veikli pārmetas uz vispārīgu spriedelēšanu.
25.marts 2010, 10:05 Atbildēt
NNav
Domstarpību noteikti nav premjeram Dombrovskim ar Āboltiņas kundzi. Katrs ar savu temperamentu un reakciju, bet abi strādā tandēmā, abiem vienoti mērķi. Vēlam veiksmes abiem politiķiem!
25.marts 2010, 10:13 Atbildēt
AAndris
Nevaru iedomāties nevienu citu Eiropas valsti, kurā valdošās un Premjera partijas vadītājs drasētu pa bodelēm, lai par savu naudu nopirktu kaut kādu daiktu, ko demonstratīvi iedāvinātu koalīcijas partneriem un tos padarītu par izsmieklu objektu vairākām dienām.

Ja Dombrovskim nav domstarpību ar Āboltiņu, tad jo sliktāk Dombrovskim.
Tas viņu krāšņi ilustrē!
25.marts 2010, 10:22 Atbildēt
jjadviga
Tas ir nožēlojami, ka valsts vadītājs ir zem tupeles, bet ko var citu gribēt no lācīša - memmīša?
25.marts 2010, 10:26 Atbildēt
HHeino
Par valsti atbild premjers nevis kādas partijas vadītāja. Premjeram pēc iespējas jāstāv pāri partijas piederībai un Āboltiņai nav nekādas tiesības piedalīties sarunās uz kurām Dombrovskis ir uzaicināts kā premjers. Kā premjers, nevis kā JL biedrs. Āboltiņas nemitīgā klātbūtne un iejaukšanas valsts varā uzskatāma kā noziedzīga attiecībā pret valsts un sabiedrības kopējām interesēm. Viņa pat nav valdības sastāvā. Lai strādā parlamentā sev atvēlēto funkciju ietvaros un komandē JL tantiņas.
25.marts 2010, 10:44 Atbildēt
AAndris
Bet viņa jau to arī dara - komandē faktiski galveno pieskatāmo un uzvaktējamo tantiņu.
25.marts 2010, 10:59 Atbildēt
JJānis
Tā nav labi runāt par sievieti , kura smuki smaida ! Tā citreiz nedari !
25.marts 2010, 11:00 Atbildēt
aatis
nedrīkst laist vecenes pie šprices, ziepes vien sanāk
25.marts 2010, 11:02 Atbildēt
ppareizi
sanāks tāpat kā Kristovskim viņa haremā: Kalniete, Āboltiņa, Elerte.
25.marts 2010, 12:40 Atbildēt
PPremjers zem tupeles?
Par valsti atbild premjers nevis kādas partijas vadītāja. Premjeram pēc iespējas jāstāv pāri partijas piederībai un Āboltiņai nav nekādas tiesības piedalīties sarunās uz kurām Dombrovskis ir uzaicināts kā premjers. Kā premjers, nevis kā JL biedrs. Āboltiņas nemitīgā klātbūtne un iejaukšanas valsts varā uzskatāma kā noziedzīga attiecībā pret valsts un sabiedrības kopējām interesēm. Viņa pat nav valdības sastāvā. Lai strādā parlamentā sev atvēlēto funkciju ietvaros un komandē JL tantiņas.
25.marts 2010, 13:18 Atbildēt
zzinočka
Skaidri ,redzams,ka,, zem tupeles., Vienu vairs nekur nelaiz,ka nepaspruk.Lokam,,vienotiba,, likusi stingri uzmanit kur,ko un kaa
25.marts 2010, 16:42 Atbildēt
IIntrigas ne valdīšana
Nepatīkama, neaudzināta,kašķīga intrigante, tukšiiedomīga,par valsti nedomājoša un varētu turpināt - tāda ir āboltiņa.
sākumā kāsķējās ar sievietēm, tagad dod komandas premjeram.
gudrie vīrieši paiet malā un tad latvijā būs matriarhāts un bads, jo sievietes nav uz attīstību...
25.marts 2010, 13:21 Atbildēt
iintriga
dom-starpibas butu interesanta lieta,par ko pasmieties,saja palu perioda.
25.marts 2010, 14:01 Atbildēt
DDer atcerēties zvirbulēnu
Vēlreiz par darāmajiem darbiemVienotības kalvei.Tagad, kad varas centrs ir radīts, ir jāpanāk:
1) visu jauno žurnālistu nostāšanās “Vienotības” vērtību sardzē;
2) jārada ideoloģija, filozofiska doma: bez tevis, lai kas tu nebūtu, neiztikt. Katru dienu žurnālistiem jāraksta: nāc un piedalies; nāc un lem; vara tavās rokās; kā teiksi tā darīsim; tavs viedoklis – mūsu viedoklis; mēs uzvarēsim; mēs viņus aizmēzīsim, utt., utt..
3)Vienotība – tas nozīmē nedalāms atbalsts līderiem Āboltiņai, Štokenbergam, Kristovskim, par viņiem nav jārunā, viņi ir jāatbalsta;
4)jāpastiprina neiecietība pret zagļiem, veco partiju vadītājiem un redzamākajiem politiķiem, katru dienu plassaziņas līdzekļiem jāsaka: viņi zaga; viņi laupīja; viņi nozaga valsti; zaglim vieta cietumā; oligarhiem nāves sods; Latvija ir izlaupīta; viss ir nozagts; zagtais jāatgūst; visus pākārt: mēs to izdarīsim!
Īsāki sakot, visā šajā procesā ir jāiesaista plašas darbaļsaužu masas, sīkzemnieku, mājsaimnieces, intelģence un ģenerālprokurors, kuram dodāmas visplašākās pilnvaras.
Vēl ir jāsaka:
- ja esi students, tev vieta “Vienotībā”; student, tu Latvijas nākotne, cēlājs un sargs, tu gudrāks, tev izdosies, tu panāksi, tu uzvarēsi!
- jāvēršās pie Baznīcām; tām jāsaka: Dievs ir ar tautu, Dievs ir ar Latviju, Dievs ir ar “Vienotību”; tu Dieva kalps, tu tautas kalps, tu “Vienotības” sludinātājs; nestāviet malā, sludieniet gaismu, sakiet: Dievs, tava zeme deg, Baznīca ir ar mums!
25.marts 2010, 15:38 Atbildēt
JJā, jā tas kaut kur arī āboltiņai noskanēja!
Pākārt: mēs to izdarīsim!
25.marts 2010, 15:40 Atbildēt
nnu viens
Nu viens ,,ists vecis,, laiz lai vecene dikte ko u
25.marts 2010, 16:46 Atbildēt
AAk vai!
Vismazāk par to spriet Šķēles lakstīgalai Muižniecei!
25.marts 2010, 20:51 Atbildēt
JJuris
Āboltiņas kundze jau neko nepareizi nepasaka! Viņai tikai tas sanāk tā sievišķīgi atklāti, tāpēc daudziem šie izteikumi šķiet ir ļoti kaitinoši, seviški - rafinētajai TP.
25.marts 2010, 20:57 Atbildēt
iir i-netā bilde ar 2' pirms bučošanās
Žēl, ka nevar pievienot - tā gan šaubas kliedētu :)
26.marts 2010, 8:43 Atbildēt