Komentāri / Riekstiņš atgriezies Šķēles uzticības lokā
 

12 komentāri

ccicis
riekstiņš jūtas pārlieku laimīgs, ka var pasēdēt blakām Kiki
24.marts 2010, 8:40 Atbildēt
OOranžie mērgļi
Riekstiņš ir mīkstais oranžais kretīniņš. Lai Riekstiņam veicās ar papa dibena laizīšanu varbūt mākoņu papus paslavēs savu krancīti un pakasīs aiz austiņas.
24.marts 2010, 9:00 Atbildēt
RRiekstiņš
Māris, kā jau apzinīgs bijušais komjaunietis un PSKP biedrs, izpilda sava bosa rīkojumus. Partijas disciplīna ir svarīgāka par tautas un valsts interesēm.
24.marts 2010, 9:07 Atbildēt
ččiepa
Riekstiņam cienījama rīcība un loģiska argumentācija. Bet Vienotība sastāv tikai no pārbēdzējiem un pašlabuma meklētājiem, kuriem galvenais princips ir principu trūkums.
24.marts 2010, 9:21 Atbildēt
KKretīnu rīcība
Kā jau oranžie kretīni arī Riekstiņš ir cītīgs saraiņa dibena laizītājs.Lai jau Riektiņam veicās pie mākoņu papus oranžās pēcpuses.
24.marts 2010, 9:42 Atbildēt
ĀĀrlietas vai bibenlietas?
Kādam arī jābūt pēcpušu bučotājam visi nevar būt ārlietu ministri. Lai veicās jaunajā lauciņā!
24.marts 2010, 9:45 Atbildēt
CCepums
pilnība atbalsta čiepas viedokli! Man tiešām palika tā nedaudz nelabi uzzinot par Dāldera rīcību, kā tāds pavļiks, ka tik tikt pie ogu maizes.
24.marts 2010, 10:02 Atbildēt
MMāri, Māri:((
Māri, Māri.... nu, protams, ka tā ir tava lielākā dzīves kļūda.... un vispār sapīties ar to oranžo bandu bija kļūda.

Iedomājamies... Riekstiņš, visticamāk, vēl tagad būtu kāds svarīgs un izcils Latvijas vēstnieks, ja nebūtu izdarījis savu lielāko dzīves kļūdu un sapinies ar Šķēli. Tagad viss ir beidzies, viss cauri.... darbs, perspektīve...
Nav neviena piemēra, kad cilvēks, iekrītot Šķēles lamatās, būtu kļuvis laimīgs un veiksmīgs!!!
Nu, kas tagad Mārim? ....fizkultūras skolotājs?
24.marts 2010, 10:18 Atbildēt
sskumjā realitāte
Riekstiņa lielākā dzīves kļūda, aiz tā paliks tikai nožēla, skumjas, sagrauta darba un personīgā dzīve....
24.marts 2010, 11:04 Atbildēt
aaivarss
man likās, ka Riekstiņa k-gs iekāpa kampēja silē...
24.marts 2010, 11:33 Atbildēt
hha ha ha
margevica ka parasti ir sava elementa.. nozelojama pielideja..:)) riekstina gadijuma runat par politika jeb valstvira pascienu ir smiekligi... kur tad riekstinam bija pasciena, kad vins piekrita kandidet par prezidentu, labi zinot, ka skele jau sen bija iecerejis citu kandidatu Rigas pilij.. pats riekstins to nemaz neslepa sava tuvakaja loka, ka ir informets par to... neviens sevi cienoss politikis nekad nebutu uznemies tadu saciksu trusisa ;lomu....
24.marts 2010, 15:10 Atbildēt
SSpoks
A.Šķēle 20.martā Talsos LA rīkotajā politiķu diskusijā saka:"Atgriežoties politikā pēc vairāku gadu prombūtnes (ha-ha!),es Tautas partijā vairs neatradu to organizāciju, ko atstāju 2003.gadā. Nu ko - cilvēki mainās. Šobrīd mans darbs ir pakārtots tam, lai atjaunotu organizācijas un valsts rīcībspēju." Ļoti labs raksturojums Riekstiņam un visai partijai, kas Riekstiņu izvirzīja par Prezidenta kandidātu. Nolaiduši bez Lielā Andra valsti. Tad jau ikviens no 20 bijušajiem TP biedriem Līvānos ir atbildīgāks par valsti.
25.marts 2010, 0:24 Atbildēt