Komentāri / Gaidāma partiju cīņa par uzņēmēju balsīm
 

11 komentāri

KKoks
Dažbrīb škiet, ka topoša vienotība ir viens liels bardaks un populisma virsotne!
Kāda vēl vienotība, ja pasaka, ka politiskie uzstādījumi katram savi.
Runāt un noriet jau visi māk. Varbūt labāk beigsim runāt, bet labāk izdariet!
Jo savādāk topošā vienotība ir negatīvisma un kašķu topošais perēklis!!! Un no nosaukuma būtības partijas iekšienē nekā nav! Būs kā gaisa balons... pārsprags pēc vēlēšanām un atkal vēlētāji jūtisies izmantoti un piesmieti. Kā nekā Finanšu ministrs jau senāk teicis: "Ka var nesolīt!". Nesoliet bet dariet!!! Esiet par kaut ko neviss tikai pret pret pret... Jo dāzbrīd šķiet vai tad nevar izdomāt un kaut ko realizēt paši netikai noriet visu laiku citus!!!
1.marts 2010, 9:40 Atbildēt
mmirmekologs
Drīzāk jau par uzņēmēju naudu! Uzņēmēju balsis,diez vai spēs izšķirt vēlēšanu iznākumu!
1.marts 2010, 10:07 Atbildēt
dduraks
Būs viss,gan attīstības ceļi,gan rāpšanās no bedres,bet tikai pēc vēlēšanām!Man,durakam, nav skaidrs tik viens,kāpēc mēs nevaram visus jaukos plānus realizēt jau tagad,EVA(EINĀRS,Valdis,ARTIS) takš ir pie varas,maucam uz saulaino tāli tūlīt,ko gaidīt,un arī cilvēki ar karodziņiem rokās skries balsot par jums,nevis"ELertes dzīvoklī spriest par jauniem nodokļiem un pensiju samazināšanu". Bet ,varbūt, kā krievi saka,zarna par tievu?
1.marts 2010, 10:08 Atbildēt
LLatvello
Jau šis formulējums vien:"Ja vairākums 10.Saeimā ievēlēto deputātu būs par šāda nodokļa ieviešanu,tas tiks ieviests",skaidri parāda,kā balsos abu šo partiju deputāti! Pietiek atcerēties balsojumu pirms pusgada par pensiju samazināšanu! Visi četrpadsmit JL deputāti kā zombiji nobalsoja "par",nevienam nebalsojot"pret", nevienam neatturoties! Arī divas no septiņām PS deputātu : Čepānes (atturējās) un Kursītes-Pakules(nebalsoja)balsis nebija noteicošās,jo pārējie pieci PS deputāti taču nobalsoja "par"! Āboltiņai un Kalnietei tātad nav iemesla šaubīties,ka abu partiju deputāti līdzīgi balsos arī turpmāk!
1.marts 2010, 10:46 Atbildēt
NNeatbildēts jautājums
Un,kurā pusē ir Jaunais laiks un Pilsoniskā savienība,jautājumā par 21% PVN samazināšanu pārtikai un palielināšanu luksusprecēm un pakalpojumiem?
1.marts 2010, 10:52 Atbildēt
VVēlētājs
Valdošajā partijā JL (tāpat kā TP)ir dzirdamas balsis,ka jāvirzās uz zemiem nodokļiem tikai tādēļ,ka tas būtu visizdevīgāk pašiem-jo lielāki ieņēmumi,jo lielāks ietaupījums!Un,domājot tikai par sevi,nedrīkst pieļaut progresīvā ienākuma nodokļa ieviešanu,kas,tieši otrādi, lielākiem ienākumiem paredz lielāku nodokļa likmi! Labāk jau tad budžeta deficīta samazināšanai turpināt iesākto sociālo pabalstu apcirpšanu!Aplikt(žēl, ka neizdevās!)ar 100 latu transporta līdzekļa nodokli motociklus,nevis privātās lidmašīnas un jahtas!
1.marts 2010, 11:08 Atbildēt
TTūlīt
Negaidīt vēlēšanu iznākumu. Pārkārtojumus izdarīt tūlīt! Ja Vienotība neko neierosinās, bet gaidīs labākus laikus, es nebalsošu par Vienotību. Es nepirkšu kaķi maisā. Man jāredz, kas mani sagaida, ja balsoju par JL un Vienotību. Liekas, ka JL ir lieli stagnāti. JL neredz tālāk par savu degungalu, grib saimniekot pa vecam. Tikai svaigi priekšlikumi glābs Repši un Āboltiņu. Tie ir vislielākie stagnāti JL- Repše un Āboltiņa.
1.marts 2010, 11:08 Atbildēt
J
Viens no sakarīgākajiem politiķiem ir Štokenbergs, pragmatisks. Repše, Āboltiņa, Kalniete rullē pa vecam.
1.marts 2010, 11:22 Atbildēt
nnebūšu greizsirdīga
Tādus griezējus-Dombrovska domubiedrus kā Ošlejs un darbavietu iznīcinātājus,Štokenberg ,vari savākt pilnīgi visus kaut vai no visas ES ,ne tikai ABUs Meri .
1.marts 2010, 11:26 Atbildēt
MMāris
To,ka uzvarēs tie,kuriem būs vislabākie argumenti,stipri apšaubu! Piemēram,neviens pats mūsu politiķu arguments pret progresīvā ienākuma nodokļa ieviešanu,nav palicis neapgāzts! Taču politiķi jebkuru pretargumentu vienkārši izliekas neredzam un nedzirdam! Ne velti divdesmit gadus tiek marinēta Latvijas vēstures,kā atsevišķa mācību priekšmeta ieviešana Latvijas skolās! Jau pirmskara Latvijas desmit pirmie pastāvēšanas gadi, parāda progresīvā ienākuma nodokļa izšķirošo nozīmi Latvijas ekonomikas straujajā attīstībā! Kaut vai,gada ienākumu neapliekamā minimuma palielināšana no 1300 līdz 2000 latiem,lauksaimniecībā un zvejniecībā gūto ienākumu atbrīvošana no ienākuma nodokļa,starptautiskā pasažieru vagonu maršruta Liepāja-Berlīne atklāšana.
1.marts 2010, 11:39 Atbildēt
110.Saeimas vēlēt
Mani,kā vēlētāju,nevar apmierināt,piemēram,finanšu ministra E.Repšes ieteikums:"reformēt visu veselības aprūpes nozari tā,kā tas izdarīts ar zobārstniecību,kas šobrīd sniedzot kvalitatīvus pakalpojumus par samērīgām cenām".Kategoriski esmu arī pret"Veselības aprūpi-uz tirgus pleciem...",jo ne tikai vecajās ES valstīs,bet arī Ungārijā,"Čehijā,Rumānijā,Slovēnijā,Maltā un Kiprā ir jau ieviesta bezmaksas veselības aprūpe un bezmaksas augstākā izglītība!Ne jau tādēļ stājāmies ES,lai Latvijā nebūtu vairs iespējams pat apdrošināt savu veselību!
http://www.nra.lv/articles/print.htm?id=24777
1.marts 2010, 12:46 Atbildēt