Komentāri / Vairāki deputāti saņēmuši algu, neapmeklējot komisiju sēdes
 

12 komentāri

*********************
Interesanti, kurā darba vietā maksātu algu par nestrādāšanu. Gadās, ka pat par padarīto darbu netiek samaksāts, bet kungiem maksā par nestrādāšanu. Kā var uzticēties tādai valdībai un kur šeit taisnība. Kaut gan jau Veidenbaums ir teicis, ka virs zemes nav taisnības, dūrei tik spēks.
5.janvāris 2010, 9:01 Atbildēt
PPensionāre
Labi vēl,ka skatīs šo jautājumu pavasarī nevis rudenī,bet protams pensionāriem varēja atņemt vienā naktī šis maitu kliju bars,ne pavalti ši gada vēlējums eiropas naudu,padomju cenas,franču seksu,čigānu jautrību,sibīriešu veselību,pensionāru sīkstumu,bezpajumtnieku izturību un deputātu nekaunību.
5.janvāris 2010, 9:42 Atbildēt
----
Skaisti! Tā tik turpiunāt! Prieks maksāt nodokļus! :)
5.janvāris 2010, 9:52 Atbildēt
JJecis
Tas nu vienreiz ir par traku, žurnalisti sākuši izsekot.ko dara deputāti. Kād bezkaunība.FUI!
5.janvāris 2010, 10:15 Atbildēt
DDarbinieks
Kapēc ir jāpiemaksā par komisiju sēdes apmeklējumu ?

Man darbā neviens nemaksā vairāk par to ka jāpiedalās projeku sanāksmēs.

Kam vēl izņemot deputātus maksā par piedalīšanos sanāksmēs ?
5.janvāris 2010, 10:18 Atbildēt
DDeputāts
Man piekāst uz jums, reņģu ēdāji !!!
5.janvāris 2010, 10:48 Atbildēt
RRolis
Raksts ir klaji tendenciozs un tikai jauc galvu. Ja iedziļinās būtībā, tad ir skaidri saprotams, ka par komisiju sēžu neapmeklēšanu piemaksas maksātas netiek. Neapmeklēšanas iemesli var būt ļoti dažādi - komandējumi, slimības u.tml. Šajā gadījumā ir centieni visus deputātus pielīdzināt Šķerbatiham - pataisīt visus par sliņķiem.
Vienlaikus piekrītu, ka atalgojuma sistēma Saeimas deputātiem nav normāla un būtu jāsakārto.
5.janvāris 2010, 11:15 Atbildēt
MMuse
Ne jau raksts pielīdzina pārējos deputātus Ščerbatiham, bet gan par to rūpējas paši deputāti - vieni, līdzīgi Pabrikam, Ušakovam u.c. rakstā uzskaitītajiem, bez sirdsapziņas pārmetumiem saņem nepelnitu naudu, pārējie klusē un draudzīgi balso par to, lai šāda sistēma turpinātos. Nav nekādu partiju domstarpību, visi ir vienoti pārliecībā par savu privilēģiju neaizskaramību un draudzīgi uzspļauj pašu apstiprinātajiem likumiem, ja tie nav jau laicīgi pieņemti savās interesēs. Neizmērojami nožēlojami!
5.janvāris 2010, 11:48 Atbildēt
DDeputāti Nr. 1.......Nr.100.
Man piekāst uz jums reņģu ēdāji !!!
5.janvāris 2010, 12:28 Atbildēt
AAndreja brālis
Paldies par informāciju, ka galvenais darbs ar jauniem likumprojektiem tomēr notiek Saeimas komisijās. Citādi varētu domāt, ka deputāti sanāk vien reizi nedēļā, ceturtdienās, lai zālē pagulētu. Vismaz tā tas līdz šim tika pasniegts. Taču nesaprotu, kā var samaksāt par komisijas sēdi klāt neesošam, ja katram individuāli jāreģistrējas ar savu parakstu? Izskatās, ka meitene kaut ko nav sapratusi, vai arī saņēmusi uzdevumu jebkādiem līdzekļiem uzrīdīt nabaga pensionāri nelietīgajiem deputātiem. Un kā novērtēt deputāta līdzdalību citas, ne savas komisijas sēdē, aizstāvot paša iesniegto likumprojekta grozījumu, par ko jāzaudē algas daļa, jo sēdes notiek vienlaicīgi? Varbūt kāds varētu aprakstīt atalgojuma sistēmu arī citās iestādēs, lai varētu salīdzināt?
5.janvāris 2010, 18:42 Atbildēt
AAndreja brālis
Darbinieks
Kapēc ir jāpiemaksā par komisiju sēdes apmeklējumu ?

Nevis jāpiemaksā, bet deputāta atalgojums sastāv no mēnešalgas, no kuras atņem 25% par neattaisnotu plenārsēdes neapmeklēšanu, gabaldarba samaksas par katru sēdi tikai savās komisijās, ne citās, un ar deputāta darbu saistīto sakaru, reprezentācijas, transporta un dzīvokļa izdevumu apmaksas. Ja gribi labu algu, ej par deputātu. Tad redzēsi, cik tā viegli nāk.
5.janvāris 2010, 18:52 Atbildēt
AAndreja brālis
Varbūt nākošreiz meitene varētu uzrakstīt vismaz par dažiem: cik reizes viņi uzstājušies debatēs, cik priekšlikumus iesnieguši likumprojektiem, cik apmeklētājus uzklausījuši un konsultējuši, cik pieprasījumus kādām iestādēm uzrakstījuši savu vēlētāju interesēs, kādam nolūkam izmantojuši reprezentācijas naudu, cik tālus gabalus nobraukuši pie vēlētājiem. Man kā pilsonim un vēlētājam tas atvieglotu izvēli oktobrī.
5.janvāris 2010, 19:01 Atbildēt