Artuss Kaimiņš savā mājaslapā informēs par norisēm Saeimā
 
©F64

No Latvijas Reģionu apvienības (LRA) 12.Saeimā ievēlētais deputāts Arturs Kaimiņš izveidojis vietni internetā "www.kaiminssaeima.lv" kurā plāno informēt par norisēm Latvijas parlamentā.

Šobrīd minētajā mājaslapā ievietota informācija, ka portāls pilntiesīgu darbu sāks novembrī.

Tāpat norādīts, ka projekta "Kaimiņš Saeimā" mērķi ir uzturēt jauniešos interesi par politiskajiem, sociālajiem un ekonomiskajiem procesiem Latvijā, nodrošināt regulāru, patiesu un precīzu informāciju par 12.Saeimas deputātu Kaimiņu un viņa darbību Saeimā, kā arī atspoguļot sabiedrības viedokli par deputātu.

Projektu finansē radio grupa "SuperFM", kas bez maksas piešķir ētera laiku savās radiostacijās "EHR", "SuperFM" un "Hiti Rossii", lai informētu sabiedrību par šo projektu.

Jau ziņots, ka 12.Saeimā visvairāk mandātu ieguvusi partija "Saskaņa" - 24 deputātu vietas. "Vienotība" jaunajā parlamenta sasaukumā ieguvusi 23 mandātus, ZZS - 21, nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK - 17 vietas. Mārtiņa Bondara vadītā LRA Saeimā ieguvusi astoņus deputāta mandātus, bet Sudrabas vadītā NSL - septiņus.