Policija brīdina par krāpniekiem Liepājas pusē

© Publicitātes foto

Valsts policija brīdina un aicina katru liepājnieku būt piesardzīgam – sociālā tīmekļa vietnē "Facebook" ir izveidota lapa “Liepājas abonementa karte”, kur rakstītais reklamē braukšanu Liepājas sabiedriskajā transportā bez maksas, mudinot spiest uz saiti. Minētajā profilā ir sniegta viltus informācija, kura vedina cilvēkus maksāt par neesošu pakalpojumu.

Policija aicina būt piesardzīgiem!

Visa oficiālā informācija par Liepājas sabiedrisko transportu un sniegtajiem pakalpojumiem ir pieejama tikai oficiālā aģentūras mājaslapā.

Šobrīd policijā nav saņemta informācija par cilvēkiem, kuri būtu apkrāpti, un novēlam, lai šo krāpnieku nagos neiekristu neviens.

Latvijā

Pirmdien “Neatkarīgā” publicēja žurnālista Armanda Pučes tīmekļa ierakstu par to, ka Nacionālajos bruņotajos spēkos (NBS) notiekot štatu samazināšana birokrātijas nīdēšanas nolūkos, turklāt pirmais izkapts cirtiens esot skāris armijas kaujas grupas atbalstošās struktūras. Protams, sākotnējā doma: kā tas “iet kopā” ar vienību kaujas spējām? Vai birokrātijas apkarošana tiešām jāsāk ar bruņotajiem spēkiem? Vakar sagaidījām atbildes no NBS un Aizsardzības ministrijas. Videokomentāru par šiem jautājumiem “nra.lv” sniedza arī aizsardzības ministrs.

Svarīgākais