Polijas izcelsmes produktos "Rimi" veikalos atrastas salmonelozi izraisošas baktērijas

© MN

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) SIA "Bono Food" izplatītajos Polijas izcelsmes cāļu šķiņķos bez ādas konstatējis salmonelozi izraisošas baktērijas, liecina PVD publiskotā informācija.

PVD, noņemot paraugus uz salmonella kontroli, cāļu šķiņķos konstatējis "Salmonella Infantis" un "Salmonella Newport" baktērijas. Paraugi ņemti "Rimi Latvija" tīklā Liepājā.

Vienlaikus dienesta pārstāvji skaidro, ka produktam ar partijas numuru "Nr. 2350199235" 22.jūnijā beidzies derīguma termiņš, un tas vairs nav pieejams tirdzniecībā.

2023.gadā "Bono Food" strādāja ar 10,055 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 25,9% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus uzņēmuma peļņa bija 112 543 eiro pretēji zaudējumiem gadu iepriekš.

Uzņēmums reģistrēts 2014.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2800 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Latvijas pilsonis Arvis Didrihsons.

PVD ir Zemkopības ministrijas pārraudzībā esoša valsts pārvaldes iestāde, kas veic pārtikas aprites un veterinārmedicīnas nozares valsts uzraudzību un kontroli.

Svarīgākais