Pārrauts maģistrālais kabelis; maršrutā Rīga - Jelgava kavējas vairāki vilcienu reisi [papildināts]

© Dmitrijs Suļžics/MN

"Latvijas dzelzceļš" mikroblogošanas vietnē "X" informē, ka šobrīd ir traucēta vilcienu kustība maršrutā Rīga - Jelgava. Iespējami vilcienu kavējumi.

Kā ziņo "Latvijas dzelzceļš", tad pie vilcienu kavēšanās vainojama tehniska problēma.

Veicot kontakttīkla modernizācijas darbus, būvnieks BMGS pārrāva maģistrālo kabeli. Līdz ar to iespējama vilcienu kustības kavēšanās.

"Latvijas dzelzceļš" lēš, ka vilcieni varētu kavēties par 15 - 20 minūtēm. Savukārt potenciālais bojājumu novēršanas laiks tiek prognozēts ap četrām stundām.

Vienlaikus AS "Pasažieru vilciens" publiskotā informācija liecina, ka vilciens Rīga (plkst.16.44) - Jelgava (plkst.17:29) brauc ar 20 minūšu kavējumu, kā arī vilciens Jelgava (plkst.16.46)-Rīga (plkst.17.33) brauc ar aptuveni 18 minūšu kavējumu.

Latvijā

Mēģināju atcerēties kādu seksa skandālu augstskolā, kurā savulaik mācījos, proti, Latvijas Valsts universitātē (tagad – Latvijas Universitāte). Neatcerējos. Jo par seksa skandālu diez vai varētu nodēvēt kādas gados nobriedušas pasniedzējas apprecēšanos ar krietni jaunāku studentu vai kāda docenta laulības ar savu studenti. Visi pilngadīgi cilvēki, nedara neko neaizliegtu. Protams, runas par viņiem bija, taču – par kuru gan nerunā? “Seksa skandāls”, kas piemeklējis Latvijas Mūzikas akadēmiju (LMA), gan ir citā kategorijā liekams. Bet ir nianses.

Svarīgākais