Komentāri / Tiesa liedz advokātam pienācīgi argumentēt aizstāvību
 

8 komentāri

TTemida
Advokāts lai vēršas Satversmes Tiesā , ka tiesnese Jansone neļauj veikt advokāta funkciju tiesas sēdē .
13.marts, 7:53 Atbildēt
MMI
Ja viss ir tā kā stāv rakstīts, tad šī bodīte galīgi nepārliecina.
Un līdz ar to arī saprotu kāpēc viens otrs, teikšu gudrāks, laižas no šī lietas.

Tas ir bulšits. Sašūt lietu ar mega epizodēm, lietu stumt ar rateļiem, radīt iespaidu kādu tik blēdi esam noķēruši un beigās iebilst pret katru no epizodēm izskatīšanai.
Strādāt negribēšanai tik nopietnā lietā kā tiesa, nevar būt arguments - viss vienāds, tikai datumi mainās.
Ja nu reiz lieta ir, tad nu sakod zobus, uzvelc pamperus, iedzer nervostrongu un atbilstoši procedūrai arī skatiet lietu.
Nu vismaz imitējiet darbu, kā teikt, vismaz algas atstrādāšanai radiet šķietamību.
Nesaprotu kāda jēga lietai, kāda jēga epizodēm, ja tās katra netiek izskatīta.

Eh, kā gaidu to dienu kad bumba būs vairs tikai tiesas pusē. Kad nu pienāks tā diena, kad būs jātaisa tas spriedums.
Par šo lietu ir bijis tik daudz nesaprotamā, ka ar nepacietību gaidu to tiesas meistarklasi kā viņa visu to saliks pa plauktiņiem. Ceru ka spēs salikt atbilstoši eiropas standarta plauktiņiem.
Ar humoru jāsaka, ceru, ka beigās spriedums nebūs slepens.
Pie reizes ceru ka tā manta arī vēl ir un tās vērtība ir saglabāta, kā teikt, lai nekristu ēna.
13.marts, 9:05 Atbildēt
oopis no laukiem
Notiek tieši tas pats,kas Saeimas sēžu zālē,kad Saeimas spīkere Mūrniece nepātraukti pārtrauc Alda Gobzema runas,bet viņa oponentu runās neiejaucas. Jā,nav viegli tiesnesei izpildīt Tieslietu ministra bordāna politisko pasūtījumu,bet viņa vismaz cenšas. Uz ko balstīta apsūdzība? Ja pareizi sapratu,tad tā balstās uz 200 sīkām sadzīves epizodēm no kurām nevienai nevar piekabināt kriminālu sastāvu,bet prokuroru cerība ir tās summēt un pasniegt kā vienu lielu kriminālnoziegumu. Advokāts ļoti pamatoti aizrādīja,ka ,ja nullei n..tās (200) reizes pieskaita nulles,tad rezultāts vienalga ir nulle.
Es ierosinu pārtraukt šo tiesas farsu,kas apkauno Latvijas Tieslietu sistēmu visu Pasaules valstu priekšā,radot pamatotu iespaidu,ka Latvija ir banānu republika,kurā pret opozīciju notiek politiska izrēķināšanās un tā sauktajā Lemberga lietā izsludināt AMNESTIJU un vainīgos bargi sodīt!
13.marts, 9:35 Atbildēt
MMāris Smilškalns
Tad jau bordānim caureja piemetīsies un aņkai nervu lēkme.
13.marts, 15:56 Atbildēt
mmurkšķis
Aņka ir vienotās Krievijas (Latvijas vienotības dvīņu māsas) izlūka Štirlica radiste,kas iefiltrēta Latvijas varas elitē ar mērķi darīt visu iespējamo,lai Latvija vienmēr izskatītos kā neizdevusies valsts.
13.marts, 20:59 Atbildēt
JJurists
Advokāts vnk. velk laiku, jo saprot, ka argumentu nav. Pats advokāts atvainojas, ka velk lietu, bet turpina to darīt. Un nesaprotu, vai tad šajā procesā ir tikai advokāti, kāpēc nevienā raksta nav otras puses viedoklis - prokuroru?
13.marts, 9:39 Atbildēt
vvendetta
Tik pat labi var teikt ,ka arī apsūdzība velk laiku lasot daudzās maznozīmīgās ,vienveidīgās standarta apsūdzības epizodes,kurās faktiski nav nozieguma sastāva. Tad nav jābrīnās,ka arī aizstāvība atbild ar tādu pašu vienveidīgu standarta atbildi!
13.marts, 12:22 Atbildēt
VVilnis
Aukstākās pakāpes stulbums. Var teikt tā.
1 lapa. Vainīgs, pierādījumu nav
Advokāts : Pierādījumu nav. Nevainīgs.
2 lapa. Vainīgs, pierādījumu nav.
Advokāts: Pierādījumu nav. Nevainīgs.
Kaut kas tā sanāk. Un ko te var mainīt. Tiesa nedod advokātam aizstāvēt Lembergu. Tāpēc vien jau nepiekrita rādīt pa TV šo procesu. Lembergs taču piedāvāja. Lai redz kas tad īsti kavē to lietas procesu un kā tas vis notiekas. Nu un teiksit ka šis vis nav blefs. Cirku tautai negrib rādīt pa velti. Lai paskatīties kaut vienu sēdi es būtu gatavs pat samaksāt.
14.marts, 17:21 Atbildēt