Komentāri / SARUNA ar romāna "Saplēstās mežģīnes" autori Karīnu Račko
 

29 komentāri

nne kaa ipasha
audzinu meitinu,laikam nabadzite bez vira,taapec "sapnjo" kas sapleesis mezhgjines.Pretigi. Tirgo savu miesu,vai ka?
4.decembris 2017, 20:22 Atbildēt
ddx
Jūs interviju vispār izlasījāt, pirms sākāt izteikties un savu pretīgumu komentāros izlikt? Intervijā skaidri pateikts, ka grāmatas autore ir precējusies, ka ir vīrs.
4.decembris 2017, 20:54 Atbildēt
nne kaa ipasha
Pagaidām vēl ir vīrs
4.decembris 2017, 22:09 Atbildēt
>>
gan jau, ka vīrs ir gejs
5.decembris 2017, 0:27 Atbildēt
nne kaa ipasha
Huh, saneemos un izliku visu blogaa vilkamidzenis.wordpress.com
9.decembris 2017, 19:37 Atbildēt
IIlze
Kas ir autors šim rakstam?
4.decembris 2017, 20:32 Atbildēt
KKarīna
Mavkas sapnīši...
4.decembris 2017, 22:22 Atbildēt
HHektors Servadaks
Tai Karīnai ir zems IQ (pretēji viņas apgalvojumam) , tādēļ arī ķeras pie lētas popularitātes ieguves ar izvirtību aprakstu. Labāk būtu bijusi zobārste! Vismaz kaut kas sabiedrībai derīg!
Kā saka, gudri irst nav malku cirst!
4.decembris 2017, 23:35 Atbildēt
LLasītāja
Brīnišķīga grāmata, ļoti baudāmi uzrakstīta. Prieks un lepnums, ka autore ir latviete, bet tās, kas nesaprot, droši vien nav ne foršu seksu, ne īstu mīlestību dzīvē piedzīvojušas.
4.decembris 2017, 23:41 Atbildēt
IIeteikums durām
Nemīz truselēs.. Un nopērc vibratorus.
5.decembris 2017, 0:26 Atbildēt
FFlobērs
Jundzes kungs ir Rakstnieku savienības priekšsēdis! Un viņš atklāti lobē sēnalu literatūras attīstību! Kauns.Nišas?! Rakstniekiem ir jāuztur literātūras augstos kritērijus, ne jāapkalpo debila patērētājsabiedrība, tādējādi veicinot visas sabiedrības gaumes un mākslas degradēšanos. Latvju rakstnieki vienā mierā noskatās, kā viņu ievēlētais priekšnieciņš mēģina noteikt toni. Bet - neizdodas.
5.decembris 2017, 9:32 Atbildēt
HHeh
Vispār jau izdodas gan.
5.decembris 2017, 12:25 Atbildēt
BBravo
Ja vēl Jūs varētu to pateikt arī Jundzes kungam acīs . Lielisks komentārs. Tiešām skumji, ka tiek vispār runāts par šādu mēslu.
5.decembris 2017, 14:01 Atbildēt
SSalambo
Muķības jāraksta īsi un kodolīgi.Mācieties no Gistava F.,kā jāraksta.
5.decembris 2017, 16:39 Atbildēt
ggrāmatu tārps
Grāmatu vēl neesmu lasījis,bet komentāri man nepatīk.
5.decembris 2017, 11:38 Atbildēt
VVilusies
Neiesaku. Arī ilgi gaidīju kad varēšu izlasīt-jasaka atklāti esmu ļoti vīlusies, liekas ka 9. Klases skolniece rakstijusi.
24.janvāris 2018, 20:29 Atbildēt
LLebrons
Mulķības,es lasiju ar aizrautibu,4 dienaas izlasiju,ar katru izlasito nodalu gribeju lasit talak lai zinatu kas notiek,un par gaumi nestridaas...
28.februāris 2018, 16:17 Atbildēt
ddodo
Freids teica, ka cilvēks visvairāk runā par to, kas viņam pietrūkst. Kas trūkst šai meitenei, arī ir skaidrs. Un visi nebūt nav lasījuši draņķi, kuru sauc par Greja nokrāsām.
Arhetips ar Pelnrušķīti jeb fantāzijas par bagātu, seksīgu un dabūjamu vīrieti - kura sieviete par šo nesapņo savās erotiskajās fantāzijās? Te arī lielā popularitāte jeb pieprasījums...var rakstīt 2 un 3 sēriju un vēl nākošās 3564 sērijas...
5.decembris 2017, 13:49 Atbildēt
AAnna
Tādus komentārus var rakstīt neizglītots latvietis jo viņš savā dzīvītē neko nav paveicis tikai citus aprējis .
5.decembris 2017, 16:57 Atbildēt
LLasītājs
Jāpiekrīt, grāmata nebija slikta. Kā jau autore intervijā saka- tā ir vieglā literatūra. Ja kādam šķiet, ka attēlotās seksuālās ainas ir kaut kas nosodošs, tad taču var nolikt grāmatu malā un nelasīt nevis bļaustīties, manuprāt tur tiešām nekas nereāls un pretdabisks nebija aprakstīts. Vispār šķiet, ka runāšana, rakstīšana, lasīšana par seksu nebūtu jānosoda, galu galā, tā ir dabiska lieta, atšķiras tikai tas vai tu esi gatavs tādu informāciju pieņemt vai ne.
5.decembris 2017, 17:30 Atbildēt
GGrafiti...
Man trūkst vārdu par komentāriem...tak kas liedz pašiem mēģināt uzrakstīt kaut ko baudāmu?! Grāmata nav slikta....ir jauki, ka beidzot ir kāds autors, kurš raksta tieši to, ko vēlas lasīt lasītājs...beidziet skaust...ir dažas frāzes, kuras atkārtojas....savā grāmatā esmu atzīmējusi tās vietas, bet lai teiktu, ka grāmata ir slikta-apkaunaties...sanāk, ka, ja man ir vīrs un es lasu TĀDAS grāmatas, man kaut kas pietrūkst???? nevajag noliegt to, ko nesaprotat...
6.decembris 2017, 22:47 Atbildēt
RRalfs
Džonatans izvilka roku no Ketlīnas kājstarpes, piespieda to viņas lūpām un pavēlēja , nolaizi. Visa grāmata šādās brutālās perfersijās. Kaut ko tādu vīrietis darīs ar prostitūti, par ko samaksāts. Karīna Račko to darījusi bez naudas, pretējā gadījumā kaut ko tādu nevar izdomāt. Bet izrādās, ka mums ir pietiekoši šādu m...u, ja viņas ir sajūsmā par šādām brutālām perversijām.
8.decembris 2017, 20:07 Atbildēt
NNelaimīgajai "Ralfs"
Par laimi, "m...u" t.i. normālu sieviešu mums patiešām pietiek! Tev gan, mīļā svētā, manāmi kremt, ka nav izdevies atrast normālu veci, kurš parādītu, cik tās brutālās perversijas patiesībā ir patīkamas :D :D :D
10.decembris 2017, 21:36 Atbildēt
KKiāra
Īsts mediķes darbs. Viss izsvērts gluži vai pa gramiem. Tik daudz seksa, tik daudz asaru, tik un tik ļaunuma utt. Turklāt paralēles ar "Gerju" ļoti skaidri nolasāmas, par spīti tam, ka autore to noliedz. 1. sarežģītas galveno varoņu attiecības. 2. daudz erotikas. 3. ļaunums, kas galvenajam varonim seko no pagātnes un gandīz izjauc attiecības, 4.happy end. Tikai atšķirībā no "Greja", nav nekā par mīlestību...
10.decembris 2017, 18:47 Atbildēt
BBertas tante
Recepte erotiskam romānam: ņem pāris ārzemju erotisko romānu, samiksē visus kopā, darbību pārcel no ASV uz LV, katrai lappusei pievieno labi daudz slavenu brendu (lai kāds nedomā, ka šajā postsociālisma valstī esam ar pirkstu taisīti,mēs ar šo to zinām!), galvenais – neskopoties tieši ar orālā seksa aprakstiem (tas ir ĻOTI svarīgi). Dialogos ieber pāris gudru un atgremotu atziņu, ja izdoma ļauj – pievieno kādu tumšu un baisu pagātnes noslēpumu. Tad cep labi biezu romānu un vari laist klajā, ja tikai finanses atļauj. Lai izdodas!
21.decembris 2017, 10:45 Atbildēt
jja jums
"grāmata" nav slikta, tad neesat GRĀMATAS lasījuši. varbūt 90 tajos šī arī būtu baigais grābsteklis, bet tagad noriebies!!! gribas kaut ko starp mums meitenēm runājot un nepieminiet ēriku!! vot tās IR GRĀMATAS! bērniem dabiski, tāpat kā šis mēsls, tikai nenobriedušiem bērniem baigās izvirtības, tipa. nu žēl, ka tauta grimst, bet ko lai dara, ja valsts uzspiež kad anniņa bij ar pi..li un jānītis ar pe..žu. lai gan tos rupjos vārdus, saprotu, var jau rakstīt pilnībā? vai ne, šajā kontekstā vai pat demokrātijas dēļ
10.janvāris 2018, 13:25 Atbildēt
TToms
Tā Karīna Račko jau arī bija baigā izvirtule, bet vīrs ragnesis par to priecājas. Vai nav idiots?!
1.aprīlis 2018, 12:19 Atbildēt
AAldis
Paldies KarĪna par šo grāmatu,man patika.Tiem kam nepatika nevajag lasīt tik smagu literatūru,ka nevar pa nakti gulēt!Lai paši kaut ko uzraksta un parāda kāds ir tas labais darbs!
3.jūnijs 2018, 19:54 Atbildēt
GGrosmīze
Es nodomāju ari -rakstīšu grāmatu.Pirmo teikumu jau izdomāju "Es aplaizīju p---li un trIsreiz nošķaudījos..." Pēc nedēļas būs gatavs romāns par čakarēšanos abos galos.
18.oktobris 2018, 14:27 Atbildēt