Mūzika

16.dec 2023
Šodien plkst.17 Liepājas Olimpiskā centra ledus hallē būs skatāms ledus šovs, kurš tapis pēc Hansa Kristiana Andersena pasakas "Īkstīte" motīviem, aģentūru LETA informēja šova režisore Olga Jakušina-Raikovska.
12.dec 2023
Trupu "Kyiv Grand Ballet" veido ukraiņu mākslinieki, kuri iepazīstina skatītājus ar ukraiņu kultūru, aģentūrai LETA uzsvēra trupas vadošais solists Viktors Tomašeks.
9.dec 2023
20.decembrī plkst.19 VEF Kultūras pilī notiks multimediālā «jukebox» mūzikla «Mežrozīte. Pilsētas romance divās daļās» pirmizrāde, ziņo Elza Hlevicka sabiedrisko attiecību speciāliste.
30.nov 2023
Agija Ozoliņa-Kozlovska, Operetes teātra valdes priekšsēdētāja, mākslinieciskā vadītāja stāsta, kā top Latvijā pirmais jukebox (džūkboksa) mūzikls ar Raimonda Paula mūziku «Mežrozīte, pilsētas romance divās daļās», kura pirmizrāde gaidāma 20.decembrī plkst. 19 VEF kultūras pilī un drīzumā apceļos Latviju, par Operetes Jaungada koncertiem «La Belle Epoque» 25. un 28.decembrī un par gaidāmo neatkarīgā Operetes teātra desmitgades jubileju.
22.nov 2023
Par labdarības akcijas "Dod pieci!" himnu šogad kļuvusi grupas "Sudden Lights" un Gustavo sarakstītā dziesma "Adata un diegs", informē akcijas autori.
17.nov 2023
Ceturtdien svinīgā sarīkojumā Dzintaru koncertzālē tika pasniegti Jūrmalas pašvaldības augstākie apbalvojumi par ieguldījumu Jūrmalas attīstībā un pilsētas vārda popularizēšanā, informēja pašvaldības pārstāve Inese Krieviņa.
14.nov 2023
Aizvadītajā naktī Kristapa Porziņģa pārstāvētā "Celtics" ar rezultātu 114:98 pārspēja Porziņģa bijušo komandu Ņujorkas "Knick".
3.nov 2023
2023.gada rudenī vairākās Eiropas pilsētās, tostarp arī Valmierā, viesojas modernais Ukrainas krosoveru orķestris "Prime Orchestra" ar jaudīgu jaunu programmu "Rock Sympho Show". Koncerts Valmierā, Valmiera Olimpiskajā centrā notiks 4.novembrī plkst.19.00, vēsta Valmieras pašvaldība.
31.okt 2023
SIA "Kurzemes filharmonija" noliedz neadekvāti zemu cenu noteikšanu pianista Vestarda Šimkusa koncertiem, kā to iepriekš publiskajā telpā bija paudis Latvijas Producentu savienības valdes priekšsēdētājs Juris Millers.
22.okt 2023
Dziedātāja Marta Grigale, kas līdz šim bijusi aktīva un pamanāma Latvijas mūzikas vidē, pieteikusies ar debiju angļu valodā - straumēšanas un mūzikas lejupielādes servisos jau nonākusi viņas dziesma “Losing Game”.
8.okt 2023
Nacionālais Simfoniskais orķestris ceļ trauksmi par mūziķi zemo atalgojumu, kas nav konkurētspējīgs ne tikai Eiropas, bet pat Baltijas mērogā. Jau tagad mūsu profesionāļi iztiku dodoties pelnīt uz ārzemēm, vai strādājot vairākos darbos tāpēc mūziķi saka – krīze vairs nav jāgaida, tā jau ir iestājusies, vēsta TV3 Ziņas.
3.okt 2023
Sarunu šovā "Dž.Spot" mūziķe Agnese Rozniece, ko pazīstam kā Agesi Rakovsku no "Triānas parka", atzīstas, ka ar tagadējo vīru iepazinusies iepazīšanās aplikācijā, kas tobrīd strādāja tikai testa režīmā un tā arī tirgū netika palaista.
30.sep 2023
Piektdien, 29. septembrī, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) pirmo reizi pasniegusi jaundibināto Starojuma balvu. To šoreiz saņēmuši trīs JVLMA mācībspēki un darbinieki, kuri iedvesmojoši jaunos talantus uz izcilību, portālam nra.lv vēsta pasākuma organizatori.
20.aug 2023
Klajā nācis jaunākais JL Kalmann (Jēkabs Ludvigs) un Whoever (Kristaps Cinis) skaņdarbs “Butterflies”, kas ir izdots sadarbībā ar “Made In Baltics Entertainment” (“Sony Music”). Jauni ir arī paša Jēkaba dzīvē – viņš atgriezies Latvijā.
20.aug 2023
Ar dziesmu “White Lie’’ postroka grupa “Tempus” piesaka gaidāmo albumu, ieskicējot grupas nākotnes muzikālo un stilistisko virzienu. Video dziesmai tapis sadarbībā ar performances mākslinieci Elzu Zīverti.
20.aug 2023
Mežaparkā izskan projektu GACHO un MESA lielkoncerts Vakar, 19.augustā, aptuveni 20 tūkstoši fanu un mūzikas cienītāju devās uz Mežaparka Lielo estrādi, lai vienā no skaistākajiem šīs vasaras vakariem, baudītu projektu GACHO un MESA lielkoncertu, kas iezīmēja talantīgā mūziķa Gata Irbes 25 gadus ilgo darbību uz skatuves.
19.aug 2023
Šodien Kuldīgā, Kaļķu ielas kvartālā, uzstāsies pianisti Vestards Šimkus un Annika Lanka, aģentūru LETA informēja Kaļķa ielas kvartāla pārstāvis Roberts Jansons.
5.aug 2023
Šķiet, teju katru gadu grupa “Menuets” (arī “Pērkons” un vēl dažas leģendas) svin kādu apaļu jubileju, kas arī saprotams – producentiem tā vieglāk koncertiem pievilināt publiku. Lūk, tūlīt, tūlīt “Menuets” atkal dosies savā jubilejas tūrē, kas šoreiz būs par godu grupas 55 gadu pastāvēšanas jubilejai. Taču nav žēl, lai tik spēlē – viņu mūzika cilvēkiem tiešām ir vajadzīga!
4.aug 2023
Šodien notiks ieplānotais maestro Raimonda Paula un "Sinfonietta Rīga" koncerts Dzintaru koncertzālē plkst.20, aģentūru LETA informēja VISA "Latvijas koncerti" pārstāve Ieva Mora.
30.jūl 2023
Sestdien, 29. jūlijā, muzikāli spilgtu vakaru Liepājas koncertdārzā “Pūt, vējiņi!” uzbūra harismātiskā un enerģiskā gruzīnu etnodžeza dziedātāja Nino Katamadze ar grupu “Insight”, klausītājus aizraujot gan ar neizmērojamām balss spējām, gan patiesu jūtu piepildītām un saviļņojošām oriģināldziesmām, ziņo sabiedrisko attiecību speciāliste Anita Lazdeniece.
26.jūl 2023
56 gadu vecumā mirusi īru dziedātāja un aktīviste Šaineda O'Konora, vēsta Īrijas mediji.
24.jūl 2023
Vasaras pilnbriedā pēdējā laikā ļoti sekmīgā dziedātāja un dziesmu autore Diāna Černe, kas agrāk bija zināma ar skatuves vārdu Diāna Moon, laidusi klajā Saules dziesmu – tieši tā saucas viņas jaunais singls.