Durvis skatītājiem atkal ver Latvijas Nacionālā opera un balets

© f64.lv, Dmitrijs Suļžics

Latvijas Nacionālā opera un balets (LNOB) šodien vērs durvis skatītājiem, aicinot uz Galā koncertu "Operas zvaigžņu vasara", aģentūru LETA informēja LNOB pārstāve Irbe Treile.

Viņa pavēstīja, ka pirmo reizi Latvijā viesosies tenors Pjotrs Bečala un konkursa "Operalia 2019" uzvarētāja Adriana Gonsalesa. Kopā ar viņiem koncertā dziedās arī basbaritons Egils Siliņš un LNOB solisti Tatjana Trenogina, Ilona Bagele, Mihails Čuļpajevs un Rinalds Kandalincevs.

Opermūzikas skaņdarbus līdz ar solistiem interpretēs LNOB orķestris un koris. Koncerta muzikālais vadītājs būs LNOB galvenais diriģents Mārtiņš Ozoliņš. Koncerta režisore ir Dace Volfarte, bet gaismu mākslinieks - Māris Sējāns. Savukārt koncertu tiešraidē varēs klausīties "Latvijas Radio 3" - "Klasika".

Treile atzīmēja, ka par Galā koncerta "Operas zvaigžņu vasara" spēles laukumu kļūs visa Lielā zāle, līdz ar to publikai tā būs ne vien atkalsatikšanās ar opermākslu un māksliniekiem, bet arī iespēja baudīt koncertu no neierasta skatupunkta - sēdvietas tiks izvietotas uz skatuves, bet koncerta scenogrāfiju veidos zāles interjers.

LNOB aicina skatītājus ņemt vērā, ka pasākumu apmeklējuma nosacījumi ir atkarīgi no valdības noteikumiem. Ņemot vērā, ka šajā pasākumā nevar nodrošināt divu metru distanci, to iespējams apmeklēt tikai personām, kuras veikušas vakcinācijas pilnu kursu vai pārslimojušas Covid-19 ar derīgu Covid-19 sertifikātu, ko var iegūt vietnē "covid19sertifikats.lv".

Svarīgākais