Komentāri / Rīgas centrā radīts provokatīvs mākslas darbs, kurā Šuplinska atainota kā Medūza Gorgona
 

39 komentāri

EEva
Ļoti labs veids ierādīt ministres izstrādājumam viņas īsto vietu !
19.jūnijs, 19:08 Atbildēt
BBet ko tu pats domā
Nav jauzlabo augstskolu pārvaldiba ?
Viss ir vislabakajā kārtibā ?
19.jūnijs, 20:03 Atbildēt
NNo malas
Neviens jau nataisās uzlabot
19.jūnijs, 23:15 Atbildēt
PPrecīzi
Tikai taisās iekārtoties paši un savus radus draugus un partijbiedrus pie garantētu ienākumu siles . Strādāt ta negribas .
23.jūnijs, 13:17 Atbildēt
AArī
Un kur tad vēl augstskolām piederošie nekustamie īpašumi ! To varēs gan pārvaldīt , gan ,,optimizēt,, !
23.jūnijs, 13:34 Atbildēt
SSavādais
Šuplinska sāpīgi uzkāpusi resnajiem runčiem uz varžacīm! Zudīs lielas algas un privilēģijas! Tāpēc jau tāds tracis!!! Lai Šuplinskai izturība!
19.jūnijs, 19:14 Atbildēt
FFredis
Tu tiešām esi savāds! Par kādiem resnajiem runčiem tu runā? Laikam par rektoriem. Taču viņi savu algu nopelna. Tā vietā būs padomes ar 11 resniem runčiem, par kuru kompetencei un devumu es stipri šaubos, jo tos virzīs partijas un vispirms jau JKP. Un kuri par savu darbu nenesīs atbildību kā to dara augstskolas rektors.
19.jūnijs, 20:32 Atbildēt
SSen bij laiks saprast
Boļševiku laiki pagājuši , kad visi pelnīja vienādi! Un neatgriezīsies ! Tie kas to sludina ir vai nu psrs laiku veterāni vai provokātori!,
23.jūnijs, 13:21 Atbildēt
ggugu
Šajā situācijā "skaists" ir viss - gan Latvju "māksla", gan zemnieku naids pret savā dzīvē ko sasniegušajiem, gan Latvijas politiskās diskusijas piemērs. Tāpēc arī esam tur kur esam.
19.jūnijs, 19:30 Atbildēt
ppeksis
Dzīvē pie mums kaut ko sasnieguši ir tikai zagļi , kukuļņēmēji un bandīti!
20.jūnijs, 7:10 Atbildēt
vvarbūt
bet kā redzams no kārtējām "reformām", vēl ne visi
21.jūnijs, 10:54 Atbildēt
ggugu
Taa ir luuzeru domaashana, attaisnojums nekaa nedariishanai. Nedziivojam Turkmenistaanaa, viena atrashanaas ES nodroshina pietiekamas kontroles.
20.jūnijs, 22:04 Atbildēt
AAsd
Vai tad tā var attēlot komjaunieti, padlatvijas censoni??
19.jūnijs, 19:41 Atbildēt
OOHO
Kā sauc tā atskan. Varbūt tiešām papriekšu jāmācās smuki uzzīmēt no čekas maisiem izlīdušos rektorus.
20.jūnijs, 5:22 Atbildēt
AArturs Priedītis
Tipiski neattīstītas biomasas atsevišķu debilu bioobjektu ākstība, nespējot savā stulbumā saprat, ka ākstībās ākstās paši par sevi - par savas neattīstības un aprobežotības sekām. Par Šuplinskas "partiju' (JKP) 2018.gada 6.oktobrī balsoja 114 694 vēlētāji, kuri tātad atbalstīja debilus kadrus parlamentam. Un tā notiek vienmēr šajā neattīstītajā biomasā: vakarā ievēl, bet otrā dienā pirms saullēkta jau nolamā tos, kurus vakar atbalstīja kā labākos, piemērotākos darbam parlamentā, valdībā. Izcili stulba biomasa! Latvijas lielākais prieks!
19.jūnijs, 19:56 Atbildēt
VVecais
Respect
19.jūnijs, 20:05 Atbildēt
IInta
19.jūnijs, 20:13 Atbildēt
PPirktspēja
:) A sūd jem...
19.jūnijs, 20:27 Atbildēt
PPensis Ansis
Malači mākslinieki! Augstskolu reforma tādā veidā ir jāaptur, tad kārtīgi jāizvētī! Tās nepieciešamība ir neskaidra (ja nerēķina ārvalstu investoru padome spiedienu, bet vai tam tiešām akli jāseko? Viņu interesēs ir maksimāla peļņa, bet ne Latvijas attīstība.). Jo Latvijas augstskolas jau tagad dod Eiropā un pasaulē atzītu izglītību par ļoti pieticīgu finansējumu. Piemēram, RTU, LU un LLU ieņem vieta starp pirmajām 700 pasaules augstskolām. Kas tiešām ir vajadzīgs, tas ir finansējums., jo pirmajās vietās esošo augstsklou budžeti ir salīdzināmi ar visas Latvijas budžetu.Taču tā vietā finansējumu paredzēts tikai samazināt, jo naudu vajadzēs labi apmaksātiem padomes locekļiem. Protams, no augstskolu budžeta. Bez tam padomes varēs arī rīkoties ar augstskolu īpašumu, kas neraisa optimismu....
19.jūnijs, 20:28 Atbildēt
SStagnātiem vainīga Šuplinska
Mēs 30 gados esam izveidojušies par formālisma Lielvalsti. Ja šādā formālisma Lielvalstī ielaidīs kaut kādu skaistu vīziju, es baidos tur otrā galā ārā iznāks kaut kas cits [pagale vai klucis]. Lai kādas stratēģijas īstenotu tur jābūt atbildīgiem cilvēkiem kas strādā ar iniciatīvu. Nevis nepārtraukti vadoties no kaut kādiem paragrāfiem. Nevis visu laiku skatoties pār pleciem atpakaļ, ko teiks Valsts pārvalde. Ja salīdzina mūsu valsts pārvaldi ar, piemēram, Zviedrijas valsts pārvaldi, tur nevalda tāds formālisms. Arī citās Eiropas valstīs kurās nevalda tāds formālisms. Tā Edmunds Krastiņš.
Latvija ir dīvaina valsts ar dīvainu ierēdniecību un partiju sistēmu. Šo cilvēku dīvainību apraksta Kafka savā romāna “Pils”. Mēs visi dzīvojam vēl briesmīgākā stagnācijā nekā Brežņeva laikos. Un visi saprot, ka attiecības un domāšana sabiedrībā ir jāmaina. Bet… tikko kāds drosminieks uzsāk kādu reformu, kā Pūce novadu reformu tā tūlīt 42 pagastveči un vēl citi noklusētie prezidentam vēstuli. Atcelt reformu. Reforma ir vajadzīga, bet ne tāda kādu veido. Jau pašā sākumā es rakstīju. Redzēsiet! Reforma beigsies ar to, ka pāries no 119 uz 102 pašvaldībām.
Šuplinska sāka savu reformu. Tūliņ augstskolu aizsēdējušies un savā domāšanā sastinguši, bet naudas kāri un veikli shēmotāji augstskolu veči nostājas kā siena: “Nē Šuplinskas un JKP reformām! Vajag, bet ne šitādu!” Kāds jau rakstīja agrāk, ka Latvijas debesis ir tik zemas, ka aiz tām var aizbāzt karotes ar kurām tikko strēba kāpostus. Un tā notiek ar visu pie kā ķeramies klāt.
19.jūnijs, 20:54 Atbildēt
aatbilde nestagnātam
Cien. kungs/kundze, saskaitiet, cik 30 gados Latvijā ir bijušas reformas, jebkurā nozarē. Latvija praktiski 'dzīvo' nepārtrauktās reformās. Un kādi ir pozitīvie rezultāti šai nepārtrauktajai reformēšanai? Kā jauns ministrs, tā kritizē esošo un reformē.
19.jūnijs, 22:16 Atbildēt
LLatviešu punkts
Iesākāt braši, bet laikam pats nesaprotat, ka viss teksta iesākums precīzi attiecas uz Šuplinsku. (Kur Jūs redzat kādas reformas!? Tikai augsnes sagatavošana čaklai zagšanai, nekas vairāk)
19.jūnijs, 23:42 Atbildēt
ĀĀrpus punkta
Jums latviešiem jau gadsimtiem ilgi vienmēr vainīgi citi. Tad tie ir krievu un Putins, tad čangaļi, Te nu ir iespēja iekost Šuplinskai, kura Latviju izzagusi visus šos 30 gadus un kura, skolniece būdama, bija komjauniete. Starp citu, tieši tāpat kā gandrīz visi viņas vienaudži. Bet varbūt paskatieties biežāk spogulī. Varbūt ieraudzīsiet bydlu. visu šo notikumu patieso vaininieku. Jūs domājat, ka aizrīdīsiet jebkuru reformu. Bet jau jūsu nīstais Rainis rakstīja.
Tā nevar palikt, tā nepaliks.
Līdz pašiem pamatiem jauns viss tiks.
Un latvietim vajadzēs tam piekrist, vai arī iet bojā.
Bet tie jaunie mākslinieciņi ir ļoti tuvredzīgi ar noppīpētām smadzenītēm.
20.jūnijs, 11:52 Atbildēt
OOkidoki
Bet spogulī paskatījies?
21.jūnijs, 8:28 Atbildēt
BBratva
Tas teksts attiecas uz tādiem kā tu. Latvijā nekas nav iespējams, jo tūlīt celsies latvietis un bļaus, ka neko nevajag darīt. Zagsim pa vecam. Kā visus šos 30 gadus.
20.jūnijs, 9:11 Atbildēt
AAlternatīva
Nu zagsim “pa jaunam”! Urrā!
21.jūnijs, 8:27 Atbildēt
CCits punkts
Latviešu punkts un šuplinskas zagšana ir tavās neārstējamajās smadzenēs.
19.jūnijs, 23:59 Atbildēt
HHehe
Kas!? Šuplinska nozagta? Lieliska zińa
20.jūnijs, 0:13 Atbildēt
LLatgales partizans
Es gribētu izvietot pie Mākslas akadēmijas instalāciju - "Mākslinieka Brektes plikais ūksts". Apsolu, ka darbs būs tikpat izaicinošs un mākslinieciski ne mazāk augstvērtīgs kā šis. Kur es varu iepazīties ar darba izvietošanas noteikumiem?
19.jūnijs, 21:42 Atbildēt
HHehe
Nevarīgais gribulītis
19.jūnijs, 23:18 Atbildēt
JJu xans
Vēl vajag uztaisit par to melno saldējumu,super.
19.jūnijs, 22:01 Atbildēt
UUna
Putuplasta Pavļuts stāv aizrijies ar melno saldējumu , būtu skaisti !
19.jūnijs, 22:31 Atbildēt
mmala
Tie jau mākslinieki, studenti- tie var atļauties. Pašdarbnieku kultūras akadēmijā pie vietas,iztapīgo rektori taču ieb;īdīja par rektoru padomes šeftdāmu Ko gan vēl var vēlēties? Tagad tikai noturēties. Parējo augstskolu pasniedzēji pašizolējušies pagultēs un tur drosībā, bet studentiem jau nav laika padomāt- jāsēž soctīkos un jāmaļas pa baranku
19.jūnijs, 22:27 Atbildēt
aamber
vai tik ar tādām padomēm netiek bruģēts ceļš uz augstskolu prihvatizāciju, jo , ja tiešām ir augsts izglītības līmenis , tad ar to var labi pelnīt- prestižas augstskolas ir par naudu un lielu naudu. Latvijā jau 30 gadus aiz katra ļembasta stāv nauda.
20.jūnijs, 7:24 Atbildēt
ZZane
Ilga NEPADODIES !
20.jūnijs, 19:48 Atbildēt
NNoteikti
Nepadodies, nepadodies! Turpini graut augstāko izglītību!
21.jūnijs, 8:24 Atbildēt
NNefans
Dziļi riebj Brektes mākslas darbi, bet šitas ir brīnumlabi izdevies. Nav velti Akadēmijā gājis.
23.jūnijs, 13:31 Atbildēt
LLma audzēkne
Nevar jau tur neko salasīt, tas Brēkte varēja vismaz rakstīt normāli, lai var vieglāk izlasīt tekstu.
23.jūnijs, 18:33 Atbildēt
aaivarsz
Man jautājums Brektem : KURŠ pasūtīja "mākslas"darbu Un Cik samaksāja? ne jau nu pašam smadzenes darbojas tādā sapektā jeb TIEŠĀM TĀ DARBOJAS???
23.jūnijs, 18:34 Atbildēt