Biedrība OPEN ielūdz uz UNESCO miera mākslinieces Elisso Bolkvadzes koncertu

 
©Publicitātes foto

Biedrība OPEN ielūdz uz UNESCO miera mākslinieces Elisso Bolkvadzes OPEN labdarības koncertu 16.01.20 plkst. 19:00 Lielajā Ģildē. Veicinot kultūras pieejamību, biļešu cena - 5 EUR.

Pasākumā būs iespēja noziedot. Visi iegūtie līdzekļi tiks novirzīti Radošā centra riska grupas jauniešiem izveidei.
Koncerta programma:
1. Beethoven - Piano Sonata No. 17 "Tempest"
2. Chopin - Andante spianato and Grande Polonaise Brillante, Op. 22
3. Chopin - Piano Sonata No 3 in b minor, Op 58
Elisso Bolkvadze tiek raksturota kā mūziķe ar neskaitāmiem talantiem, kas vienlaikus apveltīta ar fantastiku jutekliskumu un virtuozitāti. Elisso dzimusi Tbilisī, Gruzijā, dzejnieku un rakstnieku ģimenē un jau agrā bērnībā aizsākusi savu muzikālo izglītību, viņas pirmā uzstāšanās ar orķestri notikusi jau 7.gadu vecumā. Leģendārais Maestro Zubin Mehta viņu ir raksturojis kā pianisti ar "absolūto instrumenta kontroli". Pianiste ir daudzu starptautisku pianistu konkursu uzvarētāja kā arī apbalvota ar "Gruzijas Valsts Medaļu" - vienu no prestižākajiem nacionālajiem apbalvojumiem Gruzijā.
Elisso Bolkvadze ir pierādījusi sevi ka spilgtu kultūras mantojuma aizstāvi un 2015.gadā kļuvusi par UNESCO pasaules Miera Mākslinieci.
Radošais centrs riska grupas jauniešiem.
Latvijā ļoti nopietna problēma ir jauniešu mentālā veselība un atkarības. Jebkuram cilvēkam ir ļoti svarīgi justies kādam vajadzīgam (ne tikai ģimenei) un kaut kur iederīgam. Jebkuram cilvēkam ir vajadzīgs, lai viņu uzklausa un lai viņā ieklausās. Ļoti bieži šī visa neesamība ir iemesls depresijām un atkarībām. Radošā centra mērķis - mazināt riska grupas jauniešos atstumtības sajūtu, iesaistot viņus dažādās radošās aktivitātēs, tādējādi nostiprinot jauniešu pašapziņu un ticību saviem spēkiem un dot viņiem iespēju pārliecināties, ka gan viņi paši, gan viņu idejas ir vajadzīgas sabiedrībai.