No rītdienas trešdienās Rīgas Centrālās bibliotēkas Pludmales lasītavā būs kultūras pasākumi

 
©F64

26. jūnijā plkst. 18.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas Pludmales lasītavā Lucavsalā notiks kārtējais kultūras trešdienu pasākums. Šajā vakarā uz muzikālu tikšanos aicina dziesminieks Arnis Miltiņš ar ģimeni.

Arnis Miltiņš ir dziesminieks, romantisku balāžu, bērnu dziesmu autors un izpildītājs, kā arī vīru vokālā Harmonija Rīgai” vadītājs. Arņa dēls Jānis Miltiņš ir lielisks pianists, izglītojies Mūzikas akadēmijā, arī meita Laima labprāt muzicē, un Miltiņu ģimenes apvienotie koncerti nav nekāds retums /lsm.lv/.

Katru trešdienu plkst. 18.00 RCB Pludmales lasītavā, brīvā dabā notiks dažādi kultūras pasākumi. Tās būs tikšanās ar autoriem un izdevējiem, grāmatu atvēršanas svētki, prozas un dzejas lasījumi, muzikāli un teatrāli priekšnesumi, kā arī citas aktivitātes.

Pludmales lasītava Lucavsalā darbosies no 1. jūnija līdz 31. augustam. Lasītava P., O., C., Pk. strādās no plkst. 12.00 līdz plkst. 17.00, trešdienās no plkst. 12.00 līdz plkst. 19.00, bet brīvdienās un svētku dienās no plkst. 11.00 līdz plkst. 18.00.

Sliktu laika apstākļu gadījumā pasākumi var tikt atcelti vai pārcelti uz Rīgas Centrālo bibliotēku (Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā, Pasākumu zālē).