Komentāri / Rakstniece Gundega Repše: Patiesība nāk gaismā vienmēr
 

10 komentāri

jjanka
Līdz apnikumam ir vēstīts par čekas maisiem,okupantu aktīvistiem,komsorgiem,komunistu spices vīriem un sievām.Tas viss kā pīlei ūdens,pat nenoskurinas.Viņi turpina spraust viens otram pie krūtīm goda zīmes,piemaksas pie pensijam,bijušos komjauniešus un komunistus ieceļot pašu upuru goda,no tautas kabatas apmaksā pašu noziegumu sekas un tik rullē.Tautā vēl dzīvo atmiņas par komunistu padarītajiem briesmu darbiem un redzot visapkārt šīs briesmoņu partijas it kā bijušos biedrus instiktīvi ierauj galvu plecos
29.septembris 2014, 18:43 Atbildēt
ZZaiKa
Gundega ir ļoti spēcīga personība. Arno labs intervētājs.Līdz ar to intervijā ir līdzsvars. Paldies abiem!
29.septembris 2014, 21:23 Atbildēt
jjanis
par ko paldies? - ka ar interviju pietika, lai grāmatu nelasītu? Repše patiešām ir daudz sliktāka patiesības sludinātāja kā Kalniete vai Zālīte. Tas nu jāatzīst.
30.septembris 2014, 7:53 Atbildēt
DDaka
Pilnībā pievienojos! Paldies!
30.septembris 2014, 10:01 Atbildēt
VVaira
Čekas maisi gan nenāk.
29.septembris 2014, 21:42 Atbildēt
bbebene
Paldies abiem ! Priecājos, ka izlasīju ! Aizķērās arī kāds domu grauds...Šī ir no retajām - "domājošām " sarunām .
29.septembris 2014, 22:26 Atbildēt
ttomēr
Par Ulmani viņai nevar piekrist. Ja būtu bijusi kaut kāda pretošanās, latvieši būtu izvesti visi, gluži kā Krimas tatāri, un nebūtu ne tautas, ne valsts. Tie bija Ulmaņa laiku cilvēki, kas noturēja ideju neskatoties ne uz kādam traģēdijām, un notur vēl tagad. Bet ir tādas vielas, kas peld pa virsu un ir labi redzamas (un saožamas).
29.septembris 2014, 22:47 Atbildēt
EEdge
"Latvija šodien būtu pavisam cita valsts, ja partijas un čekas nomenklatūra nebūtu ieēdusies visos dzīves līmeņos. Nodevība pret patiesību jāuzņemas tā laika varai,........."
======================================================================================
Rakstnieces kundzei atgādināšu - tā laika vara neko bez Rietum-krātijas demokrātu palīdzības nebūtu spējusi izdarīt. Der atcerēties, kas un kad dibināja varas partiju Latvijas Ceļš:
"(..) auksti analizējot, sapratām, ka A. Gorbunova popularitāte ir patiesa tautas izteiksme, ka viņa visai vēlīno konversiju un vēlāko izskaidrojumu par to latviešu tauta akceptē pilnīgi. G. Meierovics arī personiski neiebilda pret A. Gorbunova kandidatūru....." Andris Kadeģis, bij. PBLA valdes loceklis ( NEATKARĪBAS CEĻŠ
PBLA POLITISKĀ DARBĪBA 1989-1994 / 12. CEĻĀ UZ 5. SAEIMAS VĒLĒŠANĀM)
www.itl.rtu.lv/LVA/PBLA/nodala6.htm
29.septembris 2014, 23:53 Atbildēt
VVērotājs
Piekrītu A.Jundzes viedoklim par Ukrainu.
30.septembris 2014, 11:12 Atbildēt
VVērotājs
Arī jautājumā par identitāti A.Jundze skatās vērīgāk un liek domāt dziļāk. Arno Jundze ir labs intervētājs. Paldies abiem!
30.septembris 2014, 11:44 Atbildēt