Zināmi "airBaltic" augusta pieprasītākie galamērķi

© pexels.com

Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" pieprasītākie galamērķi no Rīgas augustā bija Stokholma, Nica un Oslo, informē "airBaltic" pārstāvji.

Kompānijā norāda, ka šie galamērķi ir populāri gan atpūtas, gan komandējumu vajadzībām.

Papildus šiem galamērķiem starp iecienītākajiem maršrutiem no Rīgas augustā bija arī "airBaltic" lidojumi uz Londonu, Parīzi, Milānu un Amsterdamu.

Jau vēstīts, ka, pēc aģentūras LETA aprēķiniem, "airBaltic" pagājušajā gadā pārvadāja kopumā 3,34 miljonus pasažieru, kas ir 2,1 reizi vairāk nekā gadu iepriekš, taču par 33,8% mazāk nekā pirms Covid-19 pandēmijas - 2019.gadā.

Tāpat ziņots, ka "airBaltic" koncerna apgrozījums pagājušajā gadā bija 500,17 miljoni eiro, kas ir 2,5 reizes vairāk nekā 2021.gadā, bet kompānijas zaudējumi samazinājās 2,5 reizes - līdz 54,219 miljoniem eiro.

Latvijas valstij pieder 97,97% "airBaltic" akciju, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam "Aircraft Leasing 1" - 2,03%.

Izklaide

Festivāls “Laima RendezVous Jūrmala” svētdienas koncerts tradicionāli ir kulminācija, piesaistot izcilus māksliniekus no dažādām pasaules malām. Šogad noslēguma dienā, 28. jūlijā, galvenais mākslinieks būs publikas iemīļotais festivāla un Laimas Vaikules draugs Andrejs Makarevičs.