Ziemeļlatgalē, Viļakā, notiks nebijis pasākums - Kemperu salidojums

© Publicitātes foto: Terēzija Babāne

No 18.līdz 21.maijam Ziemeļlatgalē, Viļakā, notiks nebijis pasākums- Kemperu salidojums, uz kuru dalībnieki jau sāk ierasties, lai piedalītos starptautiskā kemperceļošanas sezonas atklāšanas pasākumā, kurā katru dienu ir paredzētas dažādas aktivitātes gan izklaidei, gan pilsētas iepazīšanai, gan kultūrvēsturisko objektu apskate.

Sestdien, 20.maijā, no plkst. 9.00 līdz 12.00 visi aicināti uz Zaļo tirdziņu pie Viļakas brīvdabas estrādes, kur varēs iegādāties amatniecības darbus-koka, keramikas, metāla, džutas, dabas velšu izstrādājumus, mājražojumus-sierus, gaļu, sīrupus, vīnus, puķu stādus, mieloties ar gardumiem, kā arī izbaudīt ātrās karikatūras, izbraucienus ar zirgiem, lāzertagu, piepūšamās atrakcijas un vizināšanos ar retro motocikliem.

Šo pasākumu organizē Igaunijas Republikas Tallinas biedrība “MTÜ Klubi Eesti Karavan” sadarbībā ar Balvu novada Viļakas pilsētas iestādēm. Uz pasākumu ir pieteikušās 280 ekipāžas no Igaunijas, Polijas, Latvijas, Lietuvas un Somijas.

Izklaide

Izpārdošana ir lielisks laiks, lai papildinātu garderobi ar jaunām, modernām un ilgi kārotām lietām par izdevīgu cenu, tomēr ir svarīgi iepirkties gudri, lai izvairītos no liekiem tēriņiem un nepiemērotām izvēlēm. Modes un dzīvesstila tirdzniecības centra "Spice" stiliste Dace Bahmane iesaka, kā neļauties kārdinājumam iegādāties nevajadzīgas lietas par zemu cenu, un no kādiem pirkumiem vasaras modes preču izpārdošanā tomēr būtu jāizvairās, informē t/c "Spice" komunikācijas konsultante Laila Pastare.

Svarīgākais