Piektdiena, 1.decembris

redeem Arnolds, Emanuels

arrow_right_alt Izklaide \ Tūrisms

Tez Tour: Pieprasījums pēc ceļojumiem saglabājas nemainīgi augsts; vidējā ceļojuma cena 600 līdz 750 eiro

© Dmitrijs SUĻŽICS, F64 Photo Agency

Vairāk nekā 10 tūkstoši ceļotgribētāju rezervējuši 2023.gada vasaras sezonā pieejamos ceļojumus no tūrisma operatora Tez Tour, informē uzņēmumā.

"Jau no pērnā gada nogales, kad sākās gaidāmās vasaras sezonas ceļojumu iepriekšpārdošana, mēs novērojām, ka pieprasījums pēc ceļojumiem saglabājas nemainīgi augsts. Uz doto brīdi rezervēti 47% no visa 2023.gada vasaras sezonai pieejamā ceļojumu apjoma - šis vērā ņemamais rādītājs sasniegts, kopš 2022.gada oktobrī tika uzsākta ceļojumu pārdošana nākamajai vasaras sezonai," stāsta Tez Tour valdes priekšsēdētājs Konstantīns Paļgovs, piebilstot, ka cilvēki iegādājās gan šīs ziemas sezonas, gan jau tuvās vasaras sezonas ceļojumus ar avioreisiem līdz pat oktobra beigām.

Pēc K. Paļgova teiktā, starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū Balttour, kas šogad notika pēc divu gadu pārtraukuma, apmeklētāju skaits bija ievērojams. "Bija sajūta, ka cilvēki alkst pēc ceļojumiem un jaunu galamērķu apgūšanas, tostarp viņi [ceļotāji] ir vēl vairāk sapratuši, cik lielas priekšrocības sniedz ceļojumu iegāde agrās rezervēšanas akciju laikā," akcentē Tez Tour valdes priekšsēdētājs.

Tūrisma izstādes-gadatirgus Balttour laikā Tez Tour klienti rezervēja vairāk nekā 600 ceļojumus, vidēji 600-750 € vērtībā uz vienu personu. "Kopumā mēs esam apmierināti ar pārdošanas rezultātiem, kurus sasniedzām Balttour. Burtiski divas dienas pirms izstādes mēs atklājām pārdošanu papildu čarterreisiem uz ceļotāju ļoti pieprasīto galamērķi Antalju - šie čarterreisi sadarbībā ar nacionālo aviokompāniju airBaltic tiks veikti sestdienās - aprīļa-jūnija un septembra-oktobra periodos. Tādējādi katru nedēļu mums būs līdz 5 lidojumiem uz Antalju, bet sestdienās - pat 2 čarterreisi," saka K. Paļgovs.

Tez Tour gaidāmajā vasaras sezonā būs arī vairāki jaunumi - pēc 4 gadu pārtraukuma atkal tiks veikti čarterreisi uz Rimini (Itālija), savukārt tieši šīs vasaras sezonas aktuālie jaunumi un galamērķi būs Sardīnijas (Itālija) un Halkidiki (Grieķija) salas. Kopumā vasaras sezonas ceļojumu virzienu skaits (12 maršruti) pārsniegs to piedāvājumu, kāds bija sezonās pirms pandēmijas.

Lai gan patlaban uzņēmums fiksē stabilu pieprasījumu pēc ziemas un vasaras sezonu ceļojumiem, taču, saprotams, ka pašlaik ir pāragri runāt par to, kā sezona izvērtīsies kopumā. Pēdējo 3 gadu laikā iegūtā pieredze liek situācijai tūrisma tirgū sekot nepārtraukti un ļoti ātri tai adaptēties.