Atsāk piedāvāt ceļojumus no Latvijas uz Ēģiptes kūrortiem

 
©REUTERS/SCANPIX/LETA

Valdībai atceļot aizliegumu starptautiskajiem pasažieru gaisa pārvadājumiem caur lidostām uz/no trešajām valstīm, Baltijas valstīs lielākais tūroperators “Novatours” atsāk ceļojumu organizēšanu uz Ēģiptes kūrortiem no Rīgas.

Ēģipte, īpaši ziemas sezonā, mūsu klientu lokā vienmēr ir bijis pieprasīts ceļojumu galamērķis. Laikā, kad no Latvijas turp doties netika ļauts, mūsu kolēģi Lietuvā un Igaunijā jau labu laiku ceļojumus uz Ēģipti organizēja. Dedzīgākie Latvijas tūristi labprāt izmantoja iespēju ceļot uz ārvalstīm no kaimiņvalstīm, neskatoties nedz uz papildu izdevumiem, nedz uz nepieciešamo papildu laiku šiem ceļojumiem. Tāpēc mēs esam ļoti priecīgi, ka tagad varēsim piedāvāt ceļojumus uz Ēģipti ar tiešiem lidojumiem no Rīgas.” norāda tūroperatora “Novatours” vadītājs Leonīds Močeņovs.

Papildu tam L. Močeņovs norāda, ka, atsaucoties uz Lietuvas un Igaunijas kolēģu sniegto informāciju, kā arī esot saziņā ar ārvalstu partneriem, ir secināms, ka drošības situācija Ēģiptē ir atbilstoša ceļojumu organizēšanai uz šīs valsts atpūtas kūrortiem.

Tūroperators no 27. marta aicina Latvijas ceļotājus doties uz Hurgadas kūrortiem un no 28. martā - uz Šarm Eš Šeihas kūrortiem.

Tāpat aktuālo tūroperatora piedāvājumu klāstā šobrīd ietilpst ceļojumi uz Kanāriju salas Tenerifes kūrortiem, kas plānoti reizi nedēļā, piektdienās.

L. Močeņovs norāda, ka pārdomātai ceļošanai šobrīd ir labvēlīgi apstākļi, tomēr svarīgi ir ievērot drošību un respektēt valstu atbildīgo iestāžu norādījumus, ieteikumus.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!