"airBaltic" uzsāks lidojumus uz drošu slēpošanas galamērķi Somijā

 
©Romāns Kokšarovs/F64 Photo Agency

Latvijas lidsabiedrība airBaltic no 19. decembra uzsāks tiešos lidojumus starp Rīgu un Kitili (Somija).

Lidojumi tiks veikti vienu reizi nedēļā ar Airbus A220-300 lidmašīnu. Plānotais lidojuma ilgums līdz Kitili būs viena stunda un 55 minūtes. Vienvirziena biļetes cena uz Kitili ir sākot no 79 eiro. Ar pilnu airBaltic lidojumu sarakstu iespējams iepazīties uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

airBaltic cieši sadarbojas ar atbildīgajām institūcijām, sekojot līdzi situācijai, kā arī ir elastīga, lai vajadzības gadījumā pielāgotu lidojumu grafiku. Pasažieriem pirms ceļojuma ir jāpārbauda ceļošanas noteikumi un lidostu ierobežojumi oficiālajās vietnēs vai vietējās vēstniecībās. Noteikumi strauji mainās un atšķiras dažādās valstīs, tāpēc vienmēr pārliecinieties, ka esat iepazinušies ar jaunāko informāciju.

Aviosabiedrība ieviesusi stingrus drošības pasākumus, kā arī lidojumus organizē, ņemot vērā atbildīgo iestāžu rekomendācijas. Visiem pasažieriem airBaltic lidojumos tiek nodrošināts bezmaksas pamata aprūpes komplekts, kurā ietilpst sejas aizsargmaska un dezinfekcijas salvetes.

Jau vēstīts, ka, izmantojot iespēju, ka Kipra ir viena no piecām valstīm, atgriežoties no kurām, nav jāievēro pašizolācija, tūrisma operatora "Tez Tour" organizētais pirmais čarterreiss uz Kipru sestdien bijis piepildīts 100% apmēra.

No sestdienas, 17.oktobra, pašizolācija vairs nav jāievēro, atgriežoties no Kipras, Somijas, Grieķijas, Igaunijas un Norvēģijas, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati.

 

Ko Tu domā par citu lasītāju komentāriem? Izsaki savu viedokli!