Šovasar ar lidmašīnu uz Liepāju devušies teju 5 tūkstoši pasažieru

 
©f64

Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" šovasar maršrutā starp Rīgu un Liepāju pārvadājusi vairāk nekā 4700 pasažieru, kas ir par 56% vairāk nekā attiecīgajā periodā pērn, informē "airBaltic" pārstāvji.

"Šajā vasaras sezonā mēs palielinājām iekšzemes lidojumu skaitu uz Liepāju no trim līdz pieciem reisiem nedēļā, un mēs redzam, ka pasažieru pieprasījums ir ievērojami pieaudzis. Mēs turpinām attīstīt šo maršrutu, ziemas mēnešos palielinot reisu skaitu no trim līdz četriem lidojumiem nedēļā," norādīja "airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss.

Viņš pauda, ka šis iekšzemes maršruts uzlabo savienojumus starp abām pilsētām, kā arī no Liepājas uz galamērķiem "airBaltic" maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

"Palielinot lidojumu skaitu starp Rīgu un Liepāju, mēs vēl vairāk uzlabosim Liepājas savienojamību ar pārējo pasauli. Šāds iekšzemes pakalpojums ir nozīmīgs reģiona ekonomikai. Mēs piedāvājam uzlabotu savienojamību gan biznesa, gan atpūtas ceļotājiem," teica Gauss.

Vasaras sezonā "airBaltic" no Rīgas uz Liepāju lidojumus veic piecas reizes nedēļā ar "Bombardier Q400 NextGen" lidmašīnu, pasažieriem ceļā pavadot aptuveni 40 minūtes.