Komentāri / TŪRISMS: Ķīna pa autobusa lodziņu
 

6 komentāri

NNo malas
Pēc pēdējiem notikumiem kur Ķīnas varas iestādes sagūsta ārvalstu pilsoņus lai izmantotu tos politiskai iespiešanai (piem. Kanādas pilsoņu aresti sakarā ar kādas Ķīnas varas iestādēm pietuvinātas personas aizturēšanu pēc ASV tiesas iestāžu pieprasījuma) braukt uz Ķīnu vajadzētu tikai un vienigi ārkārtējas nepieciešamības gadījumā. Skat. Kanādas ārlietu ministrijas brīdinājumu saviem pilsoņiem un draudzigajām valstīm.
16.janvāris, 16:28 Atbildēt
JJānis
Ar Kanādas pasi ,ja esi nesakarīgs jeņķu lūgumu izpildītājs uz Ķīnu braukt nevajag. Bet citādi ļoti droša zeme. Savukārt milzīgo debesskrāpju ,kanālu ,ostu ,lidostu ,bet galvenais nenormāli ātro (250-350 km/st) vilcienu zeme ir vienreizēja .Un ziemā Ziemeļos ir -30 grādi ,bet Dienvidos ari 30 tikai "+" . 2x pabūdams biznesa komandējumos jau šogad došos turp vēlreiz.Tā ir cituriene un laikam pareizi teicis Marko Polo kas tur sabija 17 gadus tālajos 1290-jos gados, Tas ir jāredz.
27.janvāris, 11:28 Atbildēt
NNo malas
Oioioi... cik tev komunisti par šito murgu samaksāja? Protams, ja visu uzlūko caur totalitāro diktatūru prizmu tad Ķīna ir paraugeksemplārs. Galvenais pievērt acis uz to, ka politieslodzītos ar valsts svētību pārdod detaļās neskrupuloziem pacientiem kam vajag jaunus orgānus. Aizmirst to, ka cilvēki kas izsaka savu viedokli par režīmu vienkārši izgaist...
8.februāris, 8:15 Atbildēt
JJānis
Nu jā ,Alibaba pērn uzstādīja tirdzniecības ātruma rekordu , 1 miljards pirkumu 18 sekundēs !!!
27.janvāris, 11:31 Atbildēt
NNo malas
Vācija Hitlera valdīšanas laikā arī bija viena no tehnoloģiski visaugstāk attīstītākajām zemēm... Līdz 1939. gada 1. septembrim netrūka jūsmotāju. PSRS arī dažās sfērās bija visnotaļ
priekšgājēja - zemes orbītas apguvē un kodolieroču ražošanā... tik par kādu cenu... Te arī pūlis jūsmoja uz vella paraušanu. Dažs nespēja un nespēj salikt 2 un 2 kopā par tiem režīmiem līdz pat savai pēdējai stundai.
20.februāris, 8:08 Atbildēt
AAnsis
Nav ieteicams apmeklēt Ķīnu. Tur nevalda likumība kā to saprot Rietumos.
17.janvāris, 0:27 Atbildēt