Latvietes piedalās TV šovā, kurā pat jānobauda krokodila gaļa

© RTÉ One

Svētdienas vakarā sākās TV šovs “Francis Brennan’s Grand Tour South Africa”, kurā 12 pārgalvīgi cilvēki dodas ceļojumā uz Dienvidāfriku. Ceļotāju vidū arī divas latvietes, labākās draudzenes – Iveta Mangulsone un Inga Sangoviča. Abas draudzenes Īrijā dzīvo jau vairāk kā 12 gadus, vēsta baltic-ireland.ie.

Skatītāji var sekot līdz aizraujošajam piedzīvojumam, kas sākās Dublinas lidostā, kur šova dalībnieki uzzināja ceļojuma galamērķi, un tad pēc 19 stundu ilga ceļojuma ieradās Lesedi kultūras ciematā Johannesburgā.

"Francis Brennan" šova dalībniekiem pēc ilgā ceļojuma nedos ne mirkli atpūtas - viens pēc otra sekos Dienvidāfrikas apskates objekti un pat būs jānobaida krokodila gaļa

Izklaide

TV3 skatītājus iekarojušais minēšanas šovs “Kas to būtu domājis?!” atgriežas ar jaunu sezonu - no 19. septembra katru piektdienas vakaru viņus atkal gaida negaidīti atklājumi un interesanti fakti, kas padarīs vakaru par relaksējošu noslēgumu darba nedēļa

Svarīgākais