Imanta Ziedoņa fonds "Viegli" izveidojis muzikālu pasākumu

15. un 16.decembrī Latvijas Dzelzceļa muzejā, Uzvaras bulv.2/4 norisināsies Imanta Ziedoņa fonda "Viegli" veidots muzikāls pasākums - "Viegli, draugi un Tu"!

Pasākuma galvenais uzsvars tiks likts uz kopā būšanu- lai kopīgi darbojoties ieraudzītu vienkāršas lietas neparastā gaismā. Par pasākuma muzikālo daļu rūpēsies mūziķi, kuri piedalījušies mūzikas albuma "Viegli" ierakstā - Renārs Kaupers, Kārlis Kazāks, Jānis Strapcāns, Jānis Holšteins - Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane - Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) u.c. Muzikālo daļu papildinās īpaši draugi - viesmākslinieki. Pasākuma režisors - Kaspars Zvīgulis.

Visi pasākuma ieņēmumi tiks ziedoti Imanta Ziedoņa fonda "Viegli" mērķu īstenošanai. Fonds 2013.gadā gatavojas plaši atzīmēt dzejnieka 80.gadu jubileju, turpināt labiekārtot dzejnieka mājas "Dzirnakmeņi", veidojot tās par radošuma centru, kā arī - atbalstīt jaunos talantus Latvijā.

Fonds darbojas un realizē dzejniekam Imantam Ziedonim tuvu misiju: "Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties".

Izklaide

Šo trešdien, 11. jūnijā, klubā “Melnā Piektdiena” ar koncertu atgriežas Makss Kavalera ar “thrash/groove metal” grandiem “Soulfly”. Lai gan grupa tiek pieteikta kā no Brazīlijas, patiesībā tie ir brazīlieši, kas jau sen bāzējas štatos, un sev par palīgiem pieaicina amerikāņu mūziķus. Tam gan ir tikai ģeogrāfiska nozīme – “Soulfly” vienalga skan kā brāļu Kavaleru agrāk dibinātā leģendārā brazīliešu “Sepultura”.