Darbinieku inficēšanās ar Covid-19 dēļ līdz 30.janvārim Nacionālajā teātrī atceltas visas izrādes

© Oksana Džadana/ F64

No otrdienas līdz 30.janvārim Nacionālajā teātrī atceltas visas izrādes, aģentūrai LETA pavēstīja teātra valdes loceklis Jānis Vimba.

Viņš skaidroja, ka izrādes atceltas darbinieku inficēšanās ar Covid-19 dēļ. Lai varētu noskaidrot, cik plaši slimība ir izplatījusies, kā arī lemtu, ko tālāk darīt, patlaban teātrī ir noteikts pilnīgs lokdauns.

Teātrī atzīmēja, ka kasē iegādātās biļetes mēneša laikā iespējams nodot un saņemt atpakaļ naudu jebkurā "Biļešu paradīzes" kasē. Savukārt par internetā iegādātajām biļetēm nauda tiek ieskaitīta maksātāja kontā no 24. janvāra.

Izklaide

Vagonu hallē 16. augustā pirmizrādi piedzīvos Viktora Igo lugā balstīta izrāde “Torkemada: svētā gara bēres”, kas vēstī par spāņu pirmā inkvizitora traģisko apsēstību ar dvēseļu glābšanu. Šo izrādi piedāvās pašmāju jauno mākslinieču apvienība.

Svarīgākais