Komentāri / Liepājas teātrim varētu nākties jau oktobrī apturēt savu darbību
 

33 komentāri

VValdība
Pārdodiet , nevis nojauciet , Pasaules Tirdzniecìbas centra ēku un būs naudiņa Liepājas teātrim !
22.jūlijs, 19:53 Atbildēt
ppārdomas
Savu nopirkto biļeti dāvinu teātrim ( domāju, ka ne tikai es viena), bet vēlētos, lai teātris vairāk pievērstos klasikai un būtu arī vairāk izrāžu, kurās ielikta sirds dzirkstelīte. Labprāt skatītos muzikālas izrādes! Bet nauda valstij jāatrod, ne tikai jāpārdala savējiem
22.jūlijs, 20:00 Atbildēt
mmuļķības
Latvijas valstij naudu nav jāskaita - ja var nojaukt 18 miljonus vērto, ar izciliem materiāliem būvēto kompartijas ēku Rīgā, ne par ko vairs nav jābrīnās.
23.jūlijs, 6:19 Atbildēt
SSkumjas
Žēl būtu zaudēt Liepājas teātri , naudu var atrast , kaut vai no prezidenta kancelejas miljoniem , nevajadzìgi iztērētiem Viltvārdim !
22.jūlijs, 20:22 Atbildēt
ddddddddd
Nelamā varu ,tikai viņi var glābt to teatri ,un arī izdaris to.
Bet tu vari tikai vemt
22.jūlijs, 20:33 Atbildēt
BBet
Ja autoram nebūtu taisnība , tad Viltvārdis iesūdzētu tiesă , bet nekă !
22.jūlijs, 20:47 Atbildēt
LLabi ka ir ēzeļi kas visam tic
Savadak sutori kapostu nenopelnītu
22.jūlijs, 20:57 Atbildēt
ČČalis
Ostas pilsēta, kūrorta pilsēta, melnās metalurģijas pilsēta.
22.jūlijs, 20:52 Atbildēt
OOme
Reiz bija ......
22.jūlijs, 20:53 Atbildēt
OOpis
Jā ,vecā, kadreiz tu biji sieviete
22.jūlijs, 20:58 Atbildēt
OOmķene
Krievu laiki bija forši , kad biju jaunava , vecais !
22.jūlijs, 21:05 Atbildēt
JJā tagad viss slikti
Paraksties par sajmas atlajšanau ,tad pupi nekarāsies
22.jūlijs, 21:13 Atbildēt
VVecais
Ja viss būtu uz augšu , tad gan parakstāmies !
22.jūlijs, 21:16 Atbildēt
ccubus
Lūk tagad var redzēt rezultātu tam ja katrā Bambāļu ciemā grib savu teātri, koncertzāli un olimpisko centru. Būvēt visi ir ar mieru visiem zināmu apstākļu dēļ, labi zinot, ka tie sevi nekad neatpelnīs un ka problēmu gadījumā varēs pasmelties no valsts budžeta. Interesanti, vai nodokļus arī tie aktierīši ir maksājuši?
22.jūlijs, 21:25 Atbildēt
RRedzi
un grib nojaukt labu ēku un būvēt koncertzāli , vai nav muļķi , Liepājas dzintars jūs jau sen gaida , un koncertzāle Latvija !
22.jūlijs, 21:41 Atbildēt
AAsd
Vai tad tai būdai nav saimnieka??? Seskis&co lai investē dumas sia!
22.jūlijs, 21:32 Atbildēt
BBet
ja Liepājas Dome nevar uzturēt savu teātri , tad veči atstājiet savus krēslus , lai nāk citi vietā !
22.jūlijs, 21:44 Atbildēt
bbet bet
...Liepājas domesdarbiniekiem jāsaglabā savas siltās vietas Ostā,kāds teātris....galvenais ,lai seskulēns var raļļot!VBet,teātra darbinieki taču nestrādā ,ko tie dara šai attālinātā saziņā,vai tie par ko tādu zina?...vai patēlot pāris izrādes nedēļā vairāk ir šausmīgi daudz prasīts,ja vajag ēst pašiem?Pieraduši būt kkādas Valsts apmaksātas Dīvas,kauc,ka neviens nenovērtē....-strādāt vajag.
22.jūlijs, 22:51 Atbildēt
UUna
Skatītāji, kas nopirkuši biļetes, lūdzu atsakieties no naudas, tā jau būs neliela palīdzība, lai teātris saglabātos. Vāksim parakstus par savu teātri, teiksim, aiznesiet biļetes uz kasi un tur arī parastīsimies, lai kultūras ministrija atrod atbalstu. To nekādā gadījumā nedrīkst atstāt tikai direktora ziņā, ja tā biroja, tad liepājnieku vairs nav.
22.jūlijs, 22:09 Atbildēt
AAnu
Tu labāk paraksties lai tam direktoram algu samazina. Vairāk kā 70000 EUR ienākumi gadā,kungam..
22.jūlijs, 23:14 Atbildēt
IIta
Ja tā notiks...
22.jūlijs, 22:10 Atbildēt
UUna
Hm, man parasti neskauž citu cilvēku ienākumi. Es arī nezinu, kādi tie šodien ir citiem direktoriem . Bet droši, ka visiem teātrī tie nebūt nav tādi, es aicinu glābt teātri, ne direktoru, viņš vienkārši var aiziet pensijā, ja nekas neiznāks, bet teātris Liepājā, kur kādreiz bija opera, būs beidzies. Ļoti skumji, Metalurgs beidzās, tagad teātris, faktiski jūrmala ir beigusies, man žēl.
23.jūlijs, 1:08 Atbildēt
NNu nu
Redz, šis konkrētais direktors ir iespiedies atmiņā ar -ņaudas nav .Lai pašvaldība glābj savu teātri ,piemēram ,atsakoties no ziemas/vasaras rallija teātra dzīvošanas vārdā ,bet direktoru gan citu teātrim vajadzētu un repertuāru ,lai cilvēki atgrieztos zālē .
23.jūlijs, 1:23 Atbildēt
UUna
Diez vai no rallija atteiksies teātra vārdā un diez vai tas būtu pareizi- ir jau daudzi, kam rallijs svarīgs. Kāpēc nevar izturēties pret Liepājas teātri kā pret citiem, Spēlmaņu naktī taču piedalās, balvas iegūst. Vienkārši nav taisnīgi. Ne jau pašvaldība to dibināja, ne arī šodienas vadītāji. Par apmeklētājiem- domāju, ka cenšas, bērniem daudz iestudē. Izrādi par Edgaru un Kristīni burtiski izķēra, kaut tieši par to man ir iebildumi. Aktieri izcili, bet tur
Bija kas tāds, par ko kādreiz veci cilvēki teica- t ā nevajag. Direktora vai mākslinieciskā vadītāja vietā es būtu teikusi- pie mums tā nedara. Nu par vēlu, kāds ļaunums ir noticis.
23.jūlijs, 5:28 Atbildēt
MMīļā Una
Stāsts ir par neprasmīgu vadību gadiem ilgi.Mazie nevalstiskie teātri darbojas ,piesakās finansējumiem ,piedalās konkursos un Spēlmaņu naktī plūc laurus.Pat ,ja pašvaldība nomaksās tos parādus ,pēc laika dzirdēsim -naudas nav.Bērniem daudz iestudē ?Tiešām?Viņiem vajag repertuāru un vadību citu, bizness paliek bizness.
23.jūlijs, 11:19 Atbildēt
ppar izglītību
Liepājas teātri pārpludinājuši labas izglītības aktieri, kas aktiermākslu "mācījušies" kādā absolūtā Leitijas mazpilsētā, laikam Klaipēdā! Un tagad, kad nu ir izmokyklojušies, nav ne kas skatās, ne vairs kādam vajag. Nevajag domāt, ka savu mistkisti kādreiz atdzīvināsiet. Liepāja kādreiz bija augstas klases pilsēta, 2 aiz Rīgas. Tagad tā ir paslaucīta zem paklāja. Un tur tai jr jāpaliek. Visu laiku uz to gājāt neatlaidīgi. Nu ceļam ir gals. Ejiet ārā pa galvenām durvīm, laucinieki. Vai ta' apkaimē zemeņu lasītājus nevajag, ka nav ko darīt?
23.jūlijs, 10:03 Atbildēt
uuna
Ko nozīmē "gājāt ".Kurš gāja? Ir tāds liepājnieka sindroms- lai kur un cik ilgi dzīvotu, atzīt, ka esi liepājnieks. Laikam kā armēņiem. Armēņi ārpusē ļoti palīdz savējiem, nu tad liepājnieki ārpusē, vismaz aizstāviet savējos. Oiks iznīcināja Metalurgu, dažas citas lietas citas darbavietas, tāpēc nu liepājnieki ir ārpusē. Bet nav jau teikts, ka neatgriezīsies. Domāju, ka teātri var aizsargāt, diezgan maziņš un ļoti skaists, iedomājieties, ka uz kādu privātmāju vai krogu aizvedīs skaistās lustras, kas lēni izdziest , izrādei sākoties. Nu nevajag. Jā, Saeimā un valdībā nav liepājnieku. . Bet kāds taču var mazliet palobēt.
23.jūlijs, 11:20 Atbildēt
uuna
Nu nē, nav svarīgi, kur mācās, svarīgi, kā darbojas. Esmu redzējusi vienas lugas izrādes Liepājā, pēc tam Rīgā- Liepājā tās bijušas aizrautīgākas, patiesākas , sirsnīgākas. Liepājas teātrim vienmēr piemitis azarts, spēlesprieks. Visos ansambļos- gan jaunajos , gan vecajos. Nav pat saprotams, kas to uztur, ja aktieri mainās.Teātrim ir kaut kāda burvju vara, arī pašai ēkai. Un nekāda gala nav, kaut arī kādam ir jālasa zemenes. Liepāja vienmēr bijusi strādnieku un karavīru pilsēta, šobrīd strādniekiem nav darba, jo gandrīz viss ir likvidēts, Daļa ir prom, bet es neticu, ka gars ir prom.
23.jūlijs, 11:43 Atbildēt
ssecinājums
pirms stājies darbā noskaidro pie kuras partijas/pašvaldības pieder darba devējs,Vari netrāpīt politiskajā 'grozā' ,paliekot bez iztikas līdzekļiem.Te labi izpaužās Puntuļa 'pieminekļu gāšanas speciālista' apgalvojums - aiz manis stāv lielā kultūras nozare,ar tās darbiniekiem.....,bet Liepājas teātris nav pareizajā 'grozā'.
23.jūlijs, 10:14 Atbildēt
nnunu
kursh peec kaartas veiksmes staasts??????????????????????????
23.jūlijs, 11:22 Atbildēt
VV......s
Mums vajag stadionus kur izgāž pamatīgu naudu katrā miestā pa trim stadioniem (sila nest Uma nenāda ) toties jau vasaras koncertu zāles kas netraucētu apkārtnes iedzīvotājus ir tādas estrādes blakus kapiem toties nauda ir stadioniem No šiem stadioniem tauta paliek arvien Tupāka ir vieglāk vadīt.
23.jūlijs, 11:56 Atbildēt
SShadowVoice
Man Liepājas teātra stils patīk daudz vairāk pār Rīgas teātriem. Būtu žēl zaudēt šādu teātri.
Bet - reālijas ir kā jau Latvijā... AirBaltic glābšana, zelta tilti un ierēdņu savrupmājas ir daudz svarīgākas... Diemžēl.
23.jūlijs, 12:26 Atbildēt
IIta
Valdemārs aicināja- Latvji, brauciet jūriņā! Mums laikam jāaicina- liepājnieki, ejiet valdībā! Citādi tiešām iznāks, ka pilsēta atkal būs jāslēdz. Kaut kā pazūdam tullojumā.
23.jūlijs, 17:24 Atbildēt