Regnāra Vaivara prasība: pārcelta Liepājas teātra sezonas atklāšana

 
©Mārtiņš Zilgalvis/F64 Photo Agency

Liepājas teātris par nedēļu pārcēlis jaunās sezonas atklāšanas datumu, un līdz ar to atceltas arī piecas septembrī plānotās repertuāra izrādes. Tas esot izdarīts pēc režisora Regnāra Vaivara prasības, ziņo portāls liepajniekiem.lv.

Pirmizrāde "Purva bridējs ugunī" notiks 14. septembrī, nevis 7. septembrī, kā bija plānots iepriekš. "Liela darba radošs process," izmaiņas skaidro Liepājas teātra valdes priekšsēdētājs Herberts Laukšteins, ziņo portāls.

Liepājas teātra 113. sezonu paredzēts sākt ar režisora Regnāra Vaivara iestudēto Kārļa Lāča mūziklu pēc Rūdolfa Blaumaņa darbu motīviem "Purva bridējs ugunī".

"Top mūzikls, kurā ļoti daudz cilvēku ir iesaistīti. Tā ir režisora prasība, ka viņam vajadzēja vēl vienu nedēļu, lai viņš varētu parakstīties apakšā, ka ir, viņaprāt, kvalitatīvs darbs," skaidro H. Laukšteins. Protams, tas radot neērtības, taču teātros tā notiekot, tas neesot nekāds nonsenss. "Mēs cenšamies no tā maksimāli izvairīties, bet pasaules teātros tā notiek, mēs neesam izņēmums," saka teātra vadītājs.

Atceltas ir no 11. līdz 15. septembrim plānotās izrādes "Nākamgad tai pašā laikā," "Ķiršu dārzs", "Bernardas Albas nams", "Zilā istaba" un "Ragana".