Raimonda Paula un Rēzijas Kalniņas muzikālā programma „Gan jau atvērsies sirds”

12. janvārī Dailes teātra Mazajā zālē pirmoreiz izskanēs Raimonda Paula un Rēzijas Kalniņas muzikālā programma „Gan jau atvērsies sirds”.

Šī būs atzīšanās Vientulībā, Sapņos, Mīlestībā, kā arī aicinājums ieklausīties – uzmanīgā, piesardzīgā un reizē prasīgā klusumā. Ieklausīties savas tautas balsī, kas saausta no gara un mīlas, no dzejas un mūzikas.

Sākot no latviešu tautas dziesmu apdarēm, līdz Vizmas Belševicas, Pētera Pētersona, Imanta Ziedoņa, Jāņa Petera, Ziedoņa Purva vārdu kamoliem – tā veidojas muzikālā programma, kurā vienosies maestro Raimonds Pauls, aktrise Rēzija Kalniņa un perkusionists Rihards Zaļupe.

Muzikālā programma „Gan jau atvērsies sirds” skanēs arī 15., 17., 18. un 31. janvārī, kā arī 4., 14. un 26. februārī.

Izklaide

Rojas brīvdabas estrādē 7. jūnijā un Jelgavas brīvdabas koncertzālē “Mītava” 28. jūnijā uz vasarīgiem koncertiem “Nekādu problēmu” aicina populārā grupa “bet bet”, uzsverot, ka šie abi vakari būs īsts pozitīvu emociju lādiņš: “Mūsu grupas fani jau zina, ka ikviens grupas koncerts vienmēr tiek spēlēts ar pilnu atdevi, turklāt piedāvājot arī kārtīgu sadziedāšanos!”