"Hotel Jurmala Spa" atklāta izstāde, kas tapusi sadarbībā ar Jūrmalas Mākslas skolas audzēkņiem

 
©Publicitātes foto

16. oktobrī tika atklāta izstāde “Atpūta viesnīcā Hotel Jūrmala Spa”, kura tapa sadarbībā ar Jūrmalas Mākslas skolas audzēkņiem. Visi jūrmalnieki, kā arī Jūrmalas viesi laipni gaidīti līdz pat šī gada 30. decembrim apskatīt 21 jauno mākslinieku darbus viesnīcas Hotel Jūrmala Spa 1. stāva foajē.

Viesnīca Hotel Jūrmala Spa aicināja Jūrmalas Mākslas skolas audzēkņus iesniegt savu skatījumu, kā viesnīcas viesi atpūšas Jūrmalā. Kopā tika iesniegts 21 zīmējums, kuri atšķiras gan ar izdomu, gan krāsu bagātību. Tie parāda, ka Jūrmalā aug talantīga jauno mākslinieku paaudze. 12 krāšņākie darbi tika publicēti viesnīcas Hotel Jūrmala Spa 2019. gada kalendārā.

Publicitātes foto

Hotel Jūrmala Spa vadītājs Arne Kalbus, atklājot izstādi, uzsvēra: “Viesnīcas kolektīva vārdā vēlos paust mūsu visu prieku par šī krāsainā projekta realizēšanu, jo paši lielākoties esam jūrmalnieki un mums rūp mūsu pilsēta, tās iedzīvotāji un vide. Jūrmala - tie esam mēs visi kopā! Esam pateicīgi par Jūrmalas Mākslas skolas atsaucību, īpašs paldies Antonam Vaivodam. Protams, pateicamies arī visiem māksliniekiem, kuri veltīja savu laiku un radošumu mūsu projektam.”

Izstādes atklāšanu apmeklēja zīmējumu autori ar ģimenēm, Jūrmalas Mākslas skolas un Jūrmalas domes pārstāvji, tostarp Jūrmalas domes priekšsēdētāja vietniece Ritas Sproģes kundze. 12 māksliniekus, kuru darbi tika izvēlēti viesnīcas 2019. gada kalendāram, apbalvoja ar dāvanu kartēm atpūtai visai ģimenei viesnīcas atjaunotajā saunu un baseinu centrā Wellness Oasis. Pasākumā laikā visi viesi bija aicināti pielikt savu artavu viena kopēja zīmējuma radīšanā, kas arī būs apskatāms izstādē. Viesnīcas restorāna pavāru komanda bija sarūpējusi krāsainas un gardas uzkodas. Turklāt visus izstādes atklāšanas viesus priecēja brīnišķīgais skats pār Jūrmalu, kas paveras no viesnīcas 11. stāva konferenču telpām.

HOTEL JŪRMALA SPA ir 4 zvaigžņu viesnīca un atrodas Jūrmalas centrā uz Jomas ielas, kur pulsē kūrortpilsētas dzīve. Viesnīca piedāvā 190 ērtus viesu numurus, mūsdienīgu saunu un baseinu centru WELLNESS OASIS, plašu spa procedūru klāstu skaistumkopšanas un spa centros, kā arī gardas maltītes restorānā JŪRMALA ar plašu vasaras terasi, krāsainus kokteiļus SEASIDE kokteiļu bārā ar apburošu skatu pār Jūrmalu un Rīgas jūras līci.