Nāks klajā Elmāra Taņņa pirmā pavārgrāmata "Brīnišķīgas receptes"

Rīt notiks populārā pavāra Elmāra Taņņa pirmās pavārgrāmatas "Brīnišķīgas receptes" atvēršanas svētki.

Elmārs Tannis kopā ar apgādiem "Zvaigzne ABC" un "Jānis Roze" aicina atbalstīt "Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu". 1 lats no katras Elmāra Taņņa jaunās pavārgrāmatas "Brīnišķīgas receptes" tiks ziedots Bērnu slimnīcas 20. nodaļai.

Elmārs Tannis Latvijā dzīvo kopš 1992. gada. Viņš ir atvēris vairākus restorānus un picērijas, ēdinājis neskaitāmi daudz cilvēkus banketos un privātos pasākumos, mācījis gatavot kursos un televīzijā.

"Manā acu priekšā ir Elmāra platais smaids un šauri piemiegtās acis, un es zinu, ka tūlīt, tūlīt sekos Elmāra kārtējais jociņš vai kāds cits "pigors". Bet tikpat labi mēs varam sēdēt tukšā kafejnīcā svētdienas rītā un nopietni izrunāties par dziļām un dvēseliskām lietām. Un vai tas ir mūsu ģimeņu laivu brauciens, vai kāda mājas ballīte, kur pannas tiek izmantotas kā ģitāras un mēs neapturami visu vakaru aurojam "Rolling Stones" dziesmu "pleased to meet you, hope you guess my name..", vai kāds tematiskais seminār-vakars "Garšu laboratorijā", kad vēderā vairs nav vietas, bet tiek nesti arvien jauni un jauni gardumi..," tā par Elmāru Tanni saka grupas "Prāta Vētra" solists Renārs Kaupers.

"Elmāru pamanīju PICA TV laikos, pat īsti neatceros kā sauca raidījumu un ko tur darīja, bet atceros šo puisi - priecīgu, asprātīgu un maķenīt dullu. Kad iepazinos personiski, Elmārs puspajokam teica, ka esot ieradies Latvijā, lai latviešiem iemācītu, ka bez rasola un kartupeļiem ar miltu mērci un karbonādi, var vēl kaut ko garšīgu pagatavot. Tagad jāatzīst, ka viņš savu ir panācis - latvietis ēd rukolu un artišoks viņam arī vairs nav zvērs. Domāju, ka Elmāra grāmatai ir jābūt katrā virtuvē, kaut vai tāpēc, lai uzlabotu omu pelēcīgā dienā," atzīst TV un radio raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece – Gavare.

Izklaide

Jo lielāki meli, jo lielāka iespēja, ka tiem noticēs, – šo apgalvojumu var attiecināt uz vairākiem visai neseniem gadījumiem, kad krāpnieki peļņas vai slavas nolūkos stāstīja neiedomājamas lietas, taču daudzi viņiem ticēja līdz pat brīdim, kad meli sabruka kā kāršu namiņš, vēsta kanāls “National Geographic”.

Svarīgākais