Robijs Viljams piedāvā dziesmas You Know Me video klipu

Robijs Viljamss publiskojis savas dziesmas You Know Me videoklipu, kas ir nākamais singls no jaunā albuma „Reality Killed The Video Star” .

Robijs Viljams iejuties Zaķa tēlā no "Alises Brīnumzemē" interesanta fantāzija.

Robijs Viljamss cer, ka albums „Reality Killed The Video Star” palīdzēs atgūt Lielbritānijas popzvaigznes titulu.

Dziesmu tekstu rakstīšanas procesā izmantota Maikla Džeksona pirmo hītu un filmas „Džeims Bonds” tēmas tekstu autora Dona Bleka palīdzība. Viena no albumā iekļautajām dziesmām ir veltījums Maiklam Džeksonam. Pavisam albumā „Reality Killed The Video Star”, kura producents ir Trevors Horns ietilpinātas 13 kompozīcijas:

Morning Sun

Bodies

You Know Me

Blasphemy

Do You Mind?

Last Days Of Disco

Somewhere

Deceptacon

Starstruck

Difficult For Weirdos

Superblind

Won't Do That

Morning Sun Reprise

DVD versijā izdotajā diskā ietilpst arī dokumentālā filma.

Izklaide

Hiphopa grupa “Prospekti” no Salaspils diez vai plašākai sabiedrībai kaut ko izteiks, tāpat kā virkne tajā iesaistīto mūziķu - og montekarlo, Flabbijs, edoo0, Lagans, Jshawn, Decs un Klaids. Taču vēl šajā sastāvā iekļāvušies arī tādi vīri kā Xantikvariāts, Kjuumanis un Kaizers, kuri gan komentārus neprasa. Taču nāksies iepazīt arī “Prospektus”, jo nupat klajā nācis šīs apvienības debijas albums, kurā iekļautas viņu trīs gadu periodā tapušās 24 (!) dziesmas.

Svarīgākais