Kortnija Lova rakstīs memuārus

Skandalozā rokzvaigzne, grupas «Nirvana» līdera Kurta Kobeina atraitne Kortnija Lova gatavojas rakstīt memuārus, ziņo Associated Press.

Dziedātāja jau parakstījusi kontraktu ar izdevniecību William Morrow.

Grāmatā dziedātāja sola salikt visus punktus uz "i"', pastāstot, gan par savu laulības dzīvi ar grupas «Nirvana» līderi Kurtu Kobeinu, gan par kino un muzikālo karjeru, kā arī par attiecībām ar saviem kolēģiem un meitu.

Pēdējo 10 gadu laikā Kortija Lova lielu publicitāti guvusi ar dažādiem skandāliem.

Paredzēts, ka grāmata iznāks 2012. gada rudenī.

47 gadus vecā Kortnnija Lova savus popularitātes ziedu laikus piedzīvoja pagājušā gadsimta 90. gados, kad kopā ar grupu "Hole" izdeva albumus "Live Through This" un "Celebrity Skin".

1996. gadā viņa tika nominēta Holivudas preses asociācijas balvai "Zelta Globuss" par lomu filmā "The People vs Larry Flynt" kategorijā Labākā aktrise galvenajā lomā.

Izklaide

Saņemot e-pastā ziņu par to, ka “kaut kāda tur” grupa ar nosaukumu “Dīkstāve” “ir publiskojusi debijas īsalbumu (EP) “Strāva”, kas pieejams gan lielākajās mūzikas straumēšanas platformās, gan grupas “Bandcamp” profilā”, neviļus izlauzās nopūta – nu, kas gan tā atkal par grupu ar tik ļoti neko neizsakošu nosaukumu?! Taču apskatoties tās sastāvu, bija skaidrs, ka jāķeras pie klausīšanās.

Svarīgākais