Aivo Oskis izdod himnu tiem, kas nepadodas

© Publicitātes foto

Ar jaunu dziesmu “Nebaidies krist” klajā nācis Aivo Oskis, “mudinot cilvēkus nevis baidīties no neveiksmēm, bet pārvarēt grūtības, uzvarēt bailes un pēc katra kritiena no jauna piecelties.” Ja īsāk, tad “singls ir kā himna tiem, kuri turpina cīnīties un nekad nepadodas.”



Dziesmas “Nebaidies krist” tekstu un melodiju radījis pats Aivo Oskis, taču mūzikas veidošanā piedalījušies arī somu producenti Tuomo Korander un Tommi Vatanen. Ieraksta procesā iesaistījies arī producents un dziesmu autors Juris Ludženieks.

“Šī dziesma rosina pārdomas par to, cik daudz laika mēs dažkārt pavadām, baidoties no pārmaiņām, baidoties tās uzsākt - gan attiecībās, gan apkārtējā vidē. Ikviens no mums var sajust smaguma brīžus dzīvē, kad šķiet, ka cerības vairs nav, tomēr šī dziesma atgādina, ka viss, kas nepieciešams, ir spēks turpināt, nepadoties un mācīties saskatīt gaismu pat tumšākajos brīžos. “Nebaidies krist” ir par drosmi stāties pretī izaicinājumiem, par to, ka ir svarīgi ne tikai nebaidīties no kļūdām, bet arī izmantot tās kā pakāpienus, lai tiktu uz priekšu,” skaidro Oskis.

Singla piedziedājums simbolizē pretestības un izaicinājumu pārvarēšanu. Tā ir himna tiem, kuri nepadodas grūtībās, un atgādina, ka ikviens kritiens ir tikai solis ceļā uz lielāku izaugsmi un panākumiem. “Šī dziesma kalpo kā uzmundrinājums ikvienam, kurš šaubās par saviem spēkiem — skrien pret vēju un nebaidies krist, jo katrs kritiens tikai padara mūs stiprākus. Tāpat arī dažreiz ir grūti pamanīt, ka blakus esošais cilvēks tev nemaz nevēl labu. “Nebaidies krist” atgādina, cik svarīgi ir atpazīt un atbrīvoties no toksiskām attiecībām un situācijām, kas kavē mūsu izaugsmi. Tā man ir iedrošinājums veidot vidi, kas mani piepilda — būt kopā ar cilvēkiem, kurus mīlu, kuri mani iedvesmo, un ar kuriem pavadītais laiks ir vērtīgs,” stāsta mūziķis.

Izklaide

Skatītājiem būs iespēja piedzīvot “Dziesma dejo. Deja skan” dejas eposu “Düna”, kas 8. un 9. augustā pieskandinās Mežaparka Lielo estrādi. Organizatori atver pieteikšanos dalībniekiem - šoreiz aicināti kori un deju kolektīvi, kā arī folkloras kopas un nepieradināto tautas deju (danču) dejotāji, iezīmējot amatiermākslas saknes un piešķirot dejas eposam īstumu.

Svarīgākais